Keď mala 4 roky, označili ju za „najkrajšie dievča na svete“ – takto vyzerá ako 20-ročná

Každé dieťa je svojím spôsobom krásne, no niektoré majú tak jedinečné črty, že sa dajú ľahko označiť za najkrajšie deti na svete. Jedným takýmto dieťaťom je dievča menom Thylane.

Už od svojho narodenia pútalo pozornosť každého, kto sa s ňou kedy stretol.

Jej sivé oči a kučeravé vlasy prinútili mnohé modelingové agentúry požiadať o spoluprácu, aj keď bola ešte len batoľa.

Niektorým ženám trvá veľa rokov tvrdej práce a úsilia, aby si našli svoje miesto v modelingovom priemysle a boli súčasťou sveta módnych prehliadok, no pre Thylane to bolo všetko prirodzené.

Vo svojich 10 rokoch už bola známa ako najkrajšie dieťa na svete.

Bola jedným z mála detí v jej veku, ktoré dostalo príležitosť pózovať pre Vogue a byť na titulke množstva prestížnych magazínov.

Vtedy jej rodina čelila tvrdej kritike, pretože mnohí verili, že Thylane mala tráviť čas so svojimi rovesníkmi, hrať sa vonku a robiť to, čo väčšina 10-ročných detí, nenechať sa neustále ťahať na fotenia, módne prehliadky a rôzne modelingové udalosti.

Keď sa Thylane stala v tomto odvetví veľkým menom, rozhodla sa vyskúšať herectvo. V skutočnosti ju k tomu prinútilo množstvo producentov, ktorí s ňou chceli spolupracovať.

Po účinkovaní vo filme sa Thylane opäť obrátila na módny a kozmetický priemysel.

Je už z nej dospelá žena a nedávno ju videli so svojím priateľom na juhu Francúzska.

 

zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Keď mala 4 roky, označili ju za „najkrajšie dievča na svete“ – takto vyzerá ako 20-ročná”