Muž ju podviedol, keď bola tehotná. Po pôrode sa rozhodla pomstiť.

Advokátka uniesla ženu. Sylwiu K. zatkli. Bola si istá, že práve s touto ženou ju jej muž podviedol. Preto sa rozhodla pomstiť sa.

Ba čo viac, urobila tak iba niekoľko dní po pôrode. Zatkli tiež bratranca advokátky a jeho známeho, ktorí jej pomáhali s únosom. 

Advokátka uniesla druhú ženu

Pomsta zranenej ženy môže byť naozaj krutá. O tom vie aj obeť tohto prípadu.

V júli sa advokátka Sylwia K. dozvedela o svojom tehotenstve a v rovnakom období sa dozvedela aj  o tom, že ju jej muž podvádza.

Milenku vystavila vyhrážkami.

Po pôrode zostalo dieťa ešte niekoľko dní na oddelení v nemocnici, no advokátka neotáľala a hneď po svojom prepustení zorganizovala únos milenky jej manžela.

Únos uskutočnili už 2 dni po prevzatí dieťaťa z nemocnice.

Bratranec advokátky požiadal o pomoc aj jeho známeho. Sylwia K. ostala v Krakowe, a ostatní spolupáchatelia odišli autom  do malej obce Skała. Muži uniesli ženu priamo na ulici a strčili ju do kufra auta.

Našťastie sa unesená osoba dokázala zachrániť a podarilo sa jej z auta dostať. Rýchlo o únose upovedomila políciu. Identifikácia páchateľov nebola taká jednoduchá.

Únoscov sledovala polícia vyše 2 mesiacov. Sylwiu K. aj jej pomocníkov zatkli len pred pár dňami a umiestnili do vyšetrovacej väzby. Advokátka skutok popiera.

Zdroj: popularne.pl

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Muž ju podviedol, keď bola tehotná. Po pôrode sa rozhodla pomstiť.”