Na rozlúčke so slobodou si urobili fotku. Zamrazí vás, keď zistíte, čo na nej zachytili.

Niet pochýb o tom, že väčšina žien túži po tom aby ich rozlúčka so slobodou bola dokonalá. Nie vždy však táto akcia prebieha tak ako by si budúce nevesty želali. Na rozlúčke tejto nevesty sa smiech prítomných rýchlo premenil na zdesenie.

Dievčatá sa rozhodli ísť na rozlúčku so slobodou k jazeru Loch Eck. Na pamiatku sa rozhodli odfotiťsa, no zachytili niečo, čo ich prekvapilo.

Rozlúčka so slobodou sa zmenila na horor

Skupina žien nastavila na fotoaparáte samospúšť a pózovala pred jazerom.

Chvíľu na to ostali preľaknuté, lebo na fotke stál okrem nich aj malý chlapec. Na fotke stojí naľavo za drevom.

Dievčatá si boli isté, že okrem nich tam nikto iný nebol. Odkiaľ sa tam objavilo dieťa a kde malo rodičov? Túto otázku si kládli do konca akcie.

Keď sa z rozlúčky vrátili domov, začali hľadať viac informácií na internete. Ako sa ukázalo, s jazerom Loch Eck sa spája dramatický príbeh chlapca, ktorý sa tam pred niekoľkými rokmi utopil.

Miestni ho nazvali “The Blue Boy” (Modrý chlapec).

Legenda hovorí, že chlapec trávil prázdniny v blízkom hoteli The Coylet.

Raz v noci vyšiel námesačný z izby priamo do jazera. Zamestnanci hotela sú presvedčení, že duch dieťaťa naďalej hľadá svojich rodičov. V pokoji číslo 4 je stále zvláštna atmosféra a na chodbách sú mokré detské stopy.

Zdroj: webniusy.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Na rozlúčke so slobodou si urobili fotku. Zamrazí vás, keď zistíte, čo na nej zachytili.”