Po rokoch hľadania našli svoju prvú spoločnú fotografiu. Po desaťročiach ju našli v reklamnom spote

Dvojica roky hľadala svoju prvú spoločnú fotografiu. Stretli sa na svetoznámom hudobnom festivale, kedy im urobil fotografiu náhodný okoloidúci. Po rokoch hľadanie fotografiu konečne našli!

Pol milióna ľudí sa v roku 1969 stretlo na známom hudobnom festivale Woodstock. Festival bol plný hipisákov a milovníkov kvalitnej hudby. Medzi nich v tom čase patrili aj Judy a Gerry Griffin. Práve na tomto festivale našli jeden druhého. V týchto dňoch oslavujú päťdesiate výročie spoločného života. Tento rok, pri príležitosti päťdesiateho výročia festivalu, sa na internete objavilo video, ktoré zachytáva jeho najkrajšie momenty. Medzi nimi sa objavila aj fotografia tejto dvojice. Video obletelo celý svet. Dvojica svoj príbeh vyrozprávala pre portál People.

Čarovné zoznámenie

Spojila ich šťastná náhoda. Judy sa na ceste na festival pokazilo auto a tak sa naň nemala ako dostať. Napadol jej len jediný spôsob ako tam napokon doraziť. Rozhodla sa začať stopovať autá. Práve Gerri bol ten, kto jej zastavil. V rozhovore sa priznal, že predtým nikoho, kto stopoval, do svojho auta nezobral, no Judy bola sympatická žena, ktorá šla taktiež ako on na festival. Gerri spomína: „Bolo to pre mňa veľmi nezvyčajné. Hlavne, keď som uvidel krásnu mladú ženu, ktorá sa s nami chcela zviezť na festival. Ona mala pokazené auto a ja som mal ešte akurát miesto v aute. Nemohla to byť náhoda.“ Dvojica dnes spolu oslavuje 50 rokov. Spolu s nimi oslavujú aj ich dvaja synovia a 5 vnúčat.

Spomienka na prvé stretnutie

Práve deň zoznámenia považuje za najdôležitejší deň ich života. Ľutovali, že nemajú na tento deň žiadnu spomienku, no pred dňami sa všetko zmenilo. „Obidvaja sme mali fotoaparáty, ale ani jednému z nás nenapadlo, že by sme sa mohli spoločne aj odfotiť.“ Jedného dňa im ich známi poslali odkaz na video, ktoré im zmenilo život. „Poznali sme sa menej ako 48 hodín, keď nás odfotili.“ Vo videu bol zachytený moment, menej ako 48 hodín od ich zoznámenia. Na spoločnej fotografii sa pred lejakom ukrývaju pod dekou.

zdroj: dobrenoviny.sk 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Po rokoch hľadania našli svoju prvú spoločnú fotografiu. Po desaťročiach ju našli v reklamnom spote”