streda, 22 mája, 2024

Prežila klinickú smrť. Prekvapí vás, koho uvidela na druhej strane.

Prežila klinickú smrť a po „návrate“ prehodnotila svoj život. Odhalila mnohé veci, napríklad aj to, že na druhej strane ju čakajú jej zosnulí príbuzní.

Názory na to, čo nás čaká po smrti sa rôznia. Všetky náboženstvá sa však opierajú o existenciu posmrtného života. Tí, ktorí prežili klinickú smrť dokážu dosvedčiť, či tomu naozaj tak je.

Vedci si ale nie sú istí ako prihliadať na zážitky ľudí po klinickej smrti. Ako tvrdia neurológovia z univerzity v Michigene, v posledných momentoch života sa výrazne zvyšuje mozgová aktivita, o čom svedčí aj intenzita ich zážitkov.

Ťažko ale potvrdiť, či ide o prechod na druhú stranu alebo halucinácie umierajúceho mozgu. 

Nie je vylúčené, že umierajúci vidí vtedy to, čo chce sám vidieť. Väčšina osôb, ktoré prežili klinickú smrť hovoria o stretnutí s vyššou mocou, dokonca s Bohom.

przeżyła śmierć kliniczną
Freepik

Prežila klinickú smrť

Patrí k nim aj Carolyn, ktorá na JIS-ke bojovala po vážnom kolapse organizmu o život. Po návrate z druhej strany vyrozprávala svoje zážitky pracovníkom Near Death Experience Research Foundation, resp. združeniu zaoberajúcemu sa skúsenosťami po smrti.

Carolyn uviedla, že nikdy v živote nezažila tak upokojujúci a pekný zážitok ako bol ten po smrti:

Pozerala som cez obrovský kaleidoskop, videla som modrú, ružovú a žltú farbu. Všetky sa točili a zrazu sa ozvalo prasknutie.Potom všetko sčernelo.

Našťastie temnota netrvala dlho. Rýchlo ju prekrylo svetlo, v ktorom Carolyn uvidela zosnulých blízkych, ktorí jej povedali:

Zrazu sa v diaľke objavilo jasné svetlo. Videla som v ňom postavy, ale najprv boli príliš ďaleko na to aby som ich rozpoznala. Oproti mne stáli moja matka, otec i brat. Moji rodičia vyzerali na 30 a môj brat na 16.

Postava vzadu sa začala približovať. Trvalo mi, kým som si uvedomila, kto to je. Bol to Boh. Povedal mi, že nie som pripravená na odchod z domu. Následne som sa prebrala a okolo mňa bola moja žijúca rodina. Som si istá, že existuje vyššia moc.

przeżyła śmierć kliniczną
FreepikZdroj: popularne.pl 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsov, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

Latest

Newsletter

spot_img

Don't miss

spot_imgspot_img

Matka sa nakloní, aby pobozkala svoje bábätko – tvár novorodenca roztápa jej srdce

Deti sú jednoducho fascinujúce. Zatiaľ čo matka bude vždy cítiť nežnú lásku a hlbokú náklonnosť k svojmu dieťaťu, tieto pocity vždy zdieľa aj dieťa,...

Máte túto pečiatku na občianskom? Tu je uvedené, na čo vlastne slúži – Veľa ľudí o tom nemá poňatia

Mnohí z nás nosia svoj občiansky preukaz každý deň pri sebe a používajú ho najmä ako doklad totožnosti. Na slovenských občianskych preukazoch sa však...

Manžel ju chcel vyhodiť, ale ja som ju vzala a zachránila. Povieme vám, ako obnoviť orchideu z jedného listu

Orchidea je jedinečná v tom, že aj keď sa zdá byť mŕtva, môžete sa pokúsiť vdýchnuť jej druhý život. Ak má orchidea zhnité listy...
Verified by MonsterInsights