Svadobná fotografia navždy zmenila život jedného páru. Žiaľ, už bolo neskoro…

Emma a Justin Cotillard sa do seba zamilovali hneď, ako sa na seba prvýkrát pozreli.

Keď sa zosobášili, bol to najšťastnejší moment v ich živote. Čoskoro nato sa Emma dozvedela, že je tehotná a opäť boli šťastím bez seba.

Bohužiaľ, keď bola v siedmom mesiaci tehotenstva, veci sa zmenili. Justin začal byť veľmi agresívny a kričal na ňu.

Jedného rána jej povedal, aby odišla z domu a Emma zostala v úplnom šoku, pretože Justin bol ten najlepší človek, akého kedy stretla a toto správanie bolo pre neho netypické.

„Zabudol, že čakám naše prvé dieťa. Pomýlil si ma s úplne neznámym človekom,“ spomínala Emma.

A tak namiesto na medové týždne išli do nemocnice.

Lekári vykonali množstvo testov a určili zdrvujúcu diagnózu. Justin mal nádor na mozgu. To bol dôvod jeho agresívneho správania.

Žiaľ, dávali mu len asi 2 roky života, ale rakovina sa začala šíriť rýchlejšie, ako sa očakávalo, a Emma sa modlila k Bohu, aby sa aspoň stretol so svojou dcérou.

Krátko po narodení dieťaťa sa Justinov stav zhoršil. „Môjmu manželovi dali lekári dva týždne života po prevoze domov.“

Od chvíle, keď mu bola diagnostikovaná, až do chvíle, keď zomrel, robili lekári všetko, čo bolo v ich silách, aby zachránili Justinov život.

Ale rakovina bola veľmi agresívna a symptómy boli vážne. A hoci všetci hovorili, že sa nedá nič robiť, Emma verí, že veci mohli nabrať iný smer, keby si príznaky všimli skôr. Jedným z nich, ktorému ona aj Justin nevenovali veľkú pozornosť, bola jeho tvár.

Na jednej zo svadobných fotiek si Emma všimla niečo zvláštne. „určite si všimnete, že pravá polovica jeho tváre je o niečo nižšie.“

Zdieľala fotografiu spolu s Justinovým príbehom, aby zvýšila povedomie a inšpirovala ľudí, aby okamžite vyhľadali lekársku pomoc, ak majú podozrenie, že niečo nie je v poriadku s ich zdravím.

Bez ohľadu na to, aké bezvýznamné sa niektoré príznaky môžu zdať, ich včasné odhalenie môže zachrániť život.

zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Svadobná fotografia navždy zmenila život jedného páru. Žiaľ, už bolo neskoro…”