Tento pár žije v kanáli už 22 rokov. Keď uvidíte vnútro ich domu, stratíte reč.

Láska má obrovskú moc. Tento kolumbíjsky pár je toho príkladom. Obaja sú šťastní a vďační za to, čo majú, a jediné čo potrebujú je zdravie a lásku. Maria Garcia a Miguel Restrepo už vyše 22 rokov bývajú v kanáli. 

Hoci žijú bez vymožeností, bez ktorých si väčšina ľudí nevie predstaviť svoj život, sú šťastní a spokojní ako vyzerá ich život.  

Ako sa spoznali?

Keď sa Maria spoznala s Miguelom, obaja boli závislí na drogách a žili na hrane.

Obaja bývali v Kolumbii, v uliciach Medellinu, na mieste známom drogami a násilím. Ich známosť sa premenila na silné puto a spoločnými silami sa dokázali vymaniť zo závislosti. Nemali rodinu ani priateľov aby im pomohli finančne a tak svoje útočisko našli v kanáli.

Až vtedy si uvedomili akú katastrofu spôsobili drogy v ich živote. Ich láska však bola každým dňom silnejšia.

Pár žije v kanáli vyše 22 rokov a nemá v pláne odtiaľ odísť. Urobili všetko pre to aby si ho zútulnili. Tešia sa výhodnej polohe, ďaleko od ruchu veľkomesta. Majú prúd, teplo, svetlo, malú kuchynku a dokonca aj televízor.

Počas sviatkov si dokonca svoj príbytok vyzdobia farebnými dekoráciami. Majú psíka menom Blackie, ktorý je ich milovaným priateľom a strážcom ich domova.

Maria a Miguel sa naučili užívať si život. Hoci ho trávia v malom a skromnom príbytku, je však plný lásky a tepla domova.

Zdroj: webniusy.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Tento pár žije v kanáli už 22 rokov. Keď uvidíte vnútro ich domu, stratíte reč.”