„Toto nie je telo, do ktorého si sa zamiloval.” Úprimný list ženy pre jej muža obletel celý internet

„Toto nie je telo, do ktorého si sa zamiloval.” Úprimný list ženy pre jej muža

Bloggerka Laura Mazza uverejnila na Facebooku skvelý príspevok, ktorý sme sa pre vás rozhodli preložiť:

„Toto nie je telo, do ktorého si sa zamiloval,” povedala som mu.

Telo, do ktorého si sa zamiloval, bolo fit a malo svaly, na bruchu a prsiach neboli žiadne strie a  netrápila ma žiadna distáza.

Telo, do ktorého si sa zamiloval, sa vmestilo do úzkych džínsov: mohlo ísť do obchodu, vziať si akúkoľvek veľkosť a ísť, vediac, že ​​to bude sedieť.

Teraz už toto telo nechodí do takýchto obchodov a vo väčšine prípadov si zvolí legíny. Tvoje telo zostáva rovnaké a moje sa vo všetkom zmenilo. To nie je spravodlivé …

Stala som pred ním, unavená a zlomená, a do očí sa mi začali tisnúť slzy. „Toto nie je telo, do ktorého si sa zamiloval.”

On potom povedal: „Más pravdu. Nie je to telo, do ktorého som sa zamiloval.

Ale je to telo, ktoré vychovalo naše deti, ktoré vyživovalo naše deti, ktoré utešovalo naše deti, ktoré vytvorilo život. Každý deň sa do neho zamilujem.

Nevedel som, čo je to láska, kým som neuvidel toto telo a nevedel som, čo dokáže, preto ti ďakujem.”

Nehanbite sa za to, čo máte, nehanbite sa za mamičkovské telo. Stále budete mať ešte veľa príležitostí vzdať sa koláčikov – teraz si však užite vašu chvíľku a radujte sa, že ste vytvorili niečo, čo stojí za každú striu a každú jamôčku na vašom stehne.

Ak potrebujete ešte nejaké pripomenutie, tu je: telo, ktoré teraz máte, je hodné lásky a obdivu.

Súhlasíte s týmto článkom?

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “„Toto nie je telo, do ktorého si sa zamiloval.” Úprimný list ženy pre jej muža obletel celý internet”