Matka pripravila o život násilníka svojich detí a strávila 4 roky vo väzení – NEĽUTUJE TO, ODKAZUJE

Matka by urobila čokoľvek, aby zachránila životy svojich detí,  aj keby to znamenalo, že sa ocitne v mimoriadne nebezpečnej situácii. Niečo podobne sa udialo v Spojenom kráľovstve v roku 2014.

Sarah Sandsová ubodala na smrť pedofila, ktorý týral jej tri deti, keď boli malé. Hoci matka vedela, že bude uznaná vinnou z vraždy, odhodlane išla do domu Michaela Pleasteda (77) a ubodala ho na smrť.

Muž bol odsúdený za zneužívanie a čelil ďalším obvineniam, pričom bol obvinený zo sexuálnych trestných činov voči iným deťom v meste Silvertown, kde žil.

Bradley je najstarším zo Sarahiných detí a v čase smrti mal 12 rokov, zatiaľ čo jeho mladší bratia, dvojčatá Alfie a Reece, boli o rok mladší. Teraz majú 20 a 19 rokov, a tak sa rozhodli povedať, čo sa stalo.

„Cítili sme sa bezpečnejšie. Nočné mory to nespomalilo. Dalo nám to však pocit bezpečia, pretože sme nemuseli chodiť po ulici a báť sa, kto sa objaví za rohom,“ povedal Alfie.

Tretí brat, Reece, bol tiež šťastný, že jeho násilník je preč, hoci to nenapravilo už spôsobenú škodu.

„Bolo pekné vedieť, že je mŕtvy, ale nezastavilo to ďalšie myšlienky, viete, často sme sa prebúdzali s plačom a hovorili: „Kde je mama?“ komentoval.

Za tento zločin strávila Sarah štyri roky vo väzení. „Uvedomila som si, že som urobila veľkú chybu. On však nemal výčitky svedomia. Povedal: „Vaše deti klamú“.

Mala som nôž v ľavej ruke a pamätám si, že sa mi ho snažila vziať,“ spomínala si žena.

V roku 2018 sa Sarah konečne dostala z väzenia a pustila sa do obnovy vzťahu so svojimi deťmi.

„Snažila sa nás rozmaznať. Bolo to pekné, ale uvedomíte si všetky tie roky, ktoré ste stratili,“ vyjadril sa Reece. „Nie je nič, čo by prerušilo rodinné puto,“ dodal Bradley.

zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Matka pripravila o život násilníka svojich detí a strávila 4 roky vo väzení – NEĽUTUJE TO, ODKAZUJE”