Mladé a bohaté: Ako si dcéry ruských oligarchov užívajú život? POZRITE SA

Niet rodičov, ktorí by sa netešili zo šťastného a vďačného úsmevu svojich milovaných detí po tom, čo dostanú svoje obľúbené hračky alebo darčeky. Všetci milujeme rozmaznávať svoje deti, ale nie každý má rovnaké možnosti.

Tento prípad je o tých, ktorí sú od narodenia zvyknutí kúpať svoje ratolesti v zlate, a o tom, ako sa vekom menia túžby a nároky rozmaznaných detí bohatých rodičov. V súčasnosti sa deti oligarchov neobmedzujú len na elegantné oblečenie a drahé autá. Mnohé mladé dievčatá sa už takmer v detstve stávajú pacientkami kozmetických kliník a vo veku 20 rokov sa príliš nelíšia od bábiky Barbie. Tu je len niekoľko z nich.

Veronika

Veronikin otec je majiteľom solídnej siete kvetinárstiev vo viacerých regiónoch. Od narodenia v ničom nepoznalo odmietnutie a rýchlo si na to zvyklo. Veronika bola už v tínedžerskom veku častou návštevníčkou nočných klubov a iných pochybných miest.

Raz zdieľala fotografiu jednej takejto zábavnej párty na sociálnych sieťach a bol to jej posledný príspevok. Kompromitujúca fotografia sa rýchlo stala virálnou a len čo sa dostala k Veronikiným rodičom, jej účet bol zmazaný. Rodičia 16-ročného dievčaťa zrejme ani netušili, ako zábavne trávi večery ich dcéra, školáčka.

Karina

Dievča sa narodilo a vyrastalo v rodine, ktorej príjem je najmenej 50 miliónov dolárov.

Karina od narodenia nepočula slovo „nie“, takže jej rozhodnutie v 17 rokoch vyskúšať plastickú operáciu sa nestretlo s vážnymi námietkami. Podstúpila rovno 3, úprave podľahol nos, pery aj tvar tela.

Odvtedy prešli štyri roky, Karina pravidelne navštevuje kozmetické salóny, stále zlepšuje svoj vzhľad a potom neúnavne publikuje fotografie obklopené luxusom.

Nasťa

Toto je Nasťa Kudriaškina, ktorá sa rada nazýva kreatívnym pseudonymom Nasťa Kudri, pretože si vybrala, že sa stane speváčkou. Jej otec je známy podnikateľ, obchodný riaditeľ Uralského banského a hutníckeho závodu, jeden z dvesto najbohatších Rusov.

Nasťa, ktorá je od narodenia zvyknutá na luxus, sa rada vo veľkom rozmaznáva. Neváhala minúť 3 milióny eur na párty v Monaku, kde s priateľmi vo veľkom oslavovala svoje ďalšie narodeniny.

V 16 rokoch prišla do prvého kontaktu s chirurgickým skalpelom na zlepšenie tvaru tela. Je už pre ňu ťažké prestať. Z jej blízkych kruhov je dievča známe svojou zlou náladou a má ďaleko od aristokratického správania.

 

zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Mladé a bohaté: Ako si dcéry ruských oligarchov užívajú život? POZRITE SA”