Záhadnú 130 metrov dlhú loď objavili používatelia aplikácie Google Earth v ľadovci

Správy o záhadnom objave zdieľal youtuber MrMBB333, ktorý sa označuje ako ‚strážca Zeme‘. Vo videu nasmeroval divákov na ľadovec ležiaci južne od Nového Zélandu.

Keď prešiel na 3D pohľad získal pohľad na tvar lode s oknami, palubami a komínmi.

V diskusii o náleze uviedol:

Pozeráte sa na to zhora a vyzerá to ako obrys lode. Táto meria 130 metrov. Loď, ktorá tam len tak sedí pri pobreží Antarktídy.

Je potrebné poznamenať, že útvar sa pri pohľade zhora podobá boku lode, čo naznačuje, že keby tam skutočne bolo nejaké plavidlo, ležalo by na boku.

Dostať ju preč z ľadom pokrytej krajiny, by vyžadovalo dosť práce, ale to nezabránilo ľuďom špekulovať o tom, čo tam tá „loď“ robí.

Jeden používateľ YouTube napísal:

Pred pár rokmi som bol svedkom toho, že niekde na východnom pobreží sú postavené lode pod zemou (ako tie vo filme 2012), aby zachránili bohatých a mocných, keď budú Kanárske ostrovy zasiahnuté mohutným zemetrasením.

Iní ľudia naznačili, že pod ľadom bol iba vrak lode, špekulanti na YouTuber zdieľajú názor, že našli Noemovu archu.

Teórie ďalej zahŕňali vládne krytie, Bermudský trojuholník a vojenské zálohy, no niektorí diváci tvrdili, že útvar sú iba topiace sa ľadovce v zvláštnom uhle, ktoré pripomínajú loď.

Zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Záhadnú 130 metrov dlhú loď objavili používatelia aplikácie Google Earth v ľadovci”