Zdravý, najedený a spokojný pes

Ako majiteľ psieho domáceho zvieraťa nie je nič vzrušujúcejšie, ako keď vidíte, ako sa vaše šteňa teší na špeciálnu pochúťku, ktorú mu nedávate na dennej báze. Bez ohľadu na to, či ide o šteňa alebo dospelého psa, psie pamlsky a granule pre šteňatá môžu byť skvelým spôsobom, ako ukázať svojmu psíkovi, ako veľmi vám na ňom záleží.

Odmena a podpora pri aktivite

Chutné a kvalitné pamlsky pre psov sú skvelým spôsobom, ako odmeniť vášho štvornohého miláčika za dobré správanie! Psie pochúťky sú k dispozícii v mnohých tvaroch a veľkostiach, od klasických sušienok až po rolky mäsa. Môžete nájsť pamlsky špeciálne navrhnuté tak, aby pomáhali pri ochrane zubov, alebo si môžete vybrať z rôznych príchutí.

Nikdy však nezabúdajte na kontrolu zloženia. Platí plavidlo – čím menej zložiek, tým lepšie. Nielenže sú pamlsky jednoduchým spôsobom, ako odmeniť dobré správanie psa či podporiť ho v aktivite, ale poskytujú aj základné živiny a vitamíny pre rastúce šteňatá a dospelé psy. V súčasnosti je k dispozícii skutočne veľká ponuka pamlskov a granúl, od ekologických a bezobilných až po pamlsky vyrobené zo skutočného mäsa a zeleniny.

Bežná strava vo vysokej kvalite

Ak máte doma malého psíka, ktorého trávenie sa ešte stále vyvíja, doprajte mu granule pre šteniatka. Tie sú špeciálne vyrobené pre mladšie šteňatá so senzibilným trávením. Takýto typ granúl obsahuje všetky dôležité vitamíny a minerálne látky, aby vaše šteňa dostávalo všetky živiny potrebné pre zdravý život a črevá. Znížite aj možnosť vzniku tráviacich problémov.

Pokiaľ ide o granule, hľadajte také, ktoré majú vysoký obsah bielkovín a nízky (ideálne žiadny) obsah konzervantov, lepku a umelých prísad. Navyše granule pre šteňatá majú menšie a mäkšie kúsky, ktoré sa im ľahko žujú. Doprajte svojmu šteniatku špeciálnu pochúťku ešte dnes a sledujte, ako nadšene vrtí chvostom!

Zdroj obrázku: Olya Maximenko / Shutterstock.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Zdravý, najedený a spokojný pes”