Žena pozvala na obed muža bez domova, pomohla mu a založili si rodinu: „Zlepšil mi život,“ hovorí

Mnoho ľudí chce zažiť lásku a vynakladajú preto veľké úsilie, aby ju našli. Pravdou však je, že sa objavuje v tých najneočakávanejších momentoch, zaskočí nás a začneme cítiť veci, ktoré sme si predtým ani nepredstavovali…

Netreba sa toho báť, pretože v určitom bode všetci zažijeme tú správnu lásku.

Mladá žena menom Jasmine Grogan sa po nákupoch v supermarkete zoznámila so svojím partnerom a budúcim manželom Macauleym Murchie, ktorému ponúkla nejaké peniaze, keďže bol bez domova.

Neprijal to napriek Jasmininmu naliehaniu, ale pomohol jej naložiť veci do taxíka.

Jasmine ho nemohla opustiť bez toho, aby mu niečo na oplátku nedala, a tak ho namiesto peňazí pozvala na večeru a tentoraz nemohol odmietnuť, aj keď sa cítil trochu rozpačito.

Rozprávali sa o svojich životoch a Jasmine ho tak spoznala o niečo lepšie. Obaja si sadli a tak mu kúpila telefón, aby boli v kontakte. Zaobstarala mu hotelovú izbu, aby nestrávil ďalšiu noc na ulici a potom sa vrátila domov. Nemohla však prestať myslieť na tohto muža.

Jasmine teda nasledovala svoje srdce a znova mu zavolala, aby sa opäť videli, a tentoraz mu dala nové šaty. Akoby to nestačilo, pozvala ho, aby strávil noc v jej dome.

„Nakoniec zostal oveľa dlhšie ako jednu noc a okamžite sme sa do seba zamilovali. Vedela som, že on je ten pravý pre mňa. Bol taký milý,“ povedala.

Macauley si oholil svoju dlhú bradu, dal si urobiť nové zuby a našiel si dobrú prácu, aby mohol žiť nezávisle, a to všetko vďaka Jasmininej podpore.

Ich vzťah prekvital a odkedy sa pred dvoma rokmi spoznali, boli oveľa viac ako priatelia. Láska ich spojila nečakaným spôsobom.

„Teraz máme dve deti. Stále sme spolu a sme veľmi šťastní. Je to najlepší otec a najúžasnejší snúbenec. Požiadal ma o ruku. Samozrejme som povedala áno. Čoskoro budem pani Murchieová.“

 

„Sme veľmi radi, že sa naše cesty skrížili a veríme, že všetko sa deje z nejakého dôvodu. Urobil môj život oveľa lepším a teraz si neviem predstaviť, že by som bola bez neho. Môj najlepší priateľ, všetko sa deje z nejakého dôvodu, dôveruj vesmíru,“ uviedla mladá žena na sociálnej sieti.

Jasminino srdce ju priviedlo k dobrému skutku a zachránila niekoho, kto sa nakoniec stal dôležitou súčasťou jej života. Cesty lásky sú nevyspytateľné…

 

zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Žena pozvala na obed muža bez domova, pomohla mu a založili si rodinu: „Zlepšil mi život,“ hovorí”