ŽENA PRIŠLA SO SUPER TRIKOM. Stále umýva svoj vianočný stromček a to len pre TOTO

Zaužívaná tradícia jednej ženy, pokiaľ ide o jej vianočný stromček, spôsobila, že ľudia sú veľmi rozdelení v otázke, či je to tá správna vec…

S pribúdajúcimi rokmi sa čoraz viac ľudí prikláňa aj k umelým stromčekom, čo znamená, že pre mnohé rodiny je stromček roky známym príslušenstvom, a nie niečím, čo by sa malo zlikvidovať, keď už je po Vianociach.

                                                                                                                        Facebook / Mums Who Clean

Jedna žena však spôsobila mierny rozruch tým, že svoj vianočný stromček každý rok umýva vo vani, aby ho mohla znova použiť.

Stromček stojí v obývačke asi mesiac, ak nie viac, a zbiera špinu, prach či čokoľvek iné, čo sa naň môže počas decembrových týždňov hodiť, potom ide do krabice na zvyšok roka a nebude sa čistiť.

Po niekoľkých rokoch môže byť obľúbený stromček dosť špinavý, hoci je možné, že by ste si to ani nevšimli.

green christmas tree with baubles                          unsplash

Niektorí ľudia na internete si myslia, že je to geniálny ťah, a čudovali sa, prečo ich to nikdy nenapadlo, zatiaľ čo iní si myslia, že kúpanie vianočného stromčeka je prinajmenšom divné.

Žena vysvetlila, že „prešla od domáceho maznáčika k domovu bez zvierat“, takže si myslela, že je dobrý nápad umyť strom, a viacerí sa pridali, aby súhlasili s tým, že umývanie stromu je šikovným krokom.

Niekoľko ľudí uviedlo, že ich psy začali cikať na vianočný stromček, takže umývanie sa stalo samozrejmosťou.

Iných však tento trik nepresvedčil a tvrdili, že „neexistuje spôsob, ako by svoj strom niekedy umývali.

„Ďalšia vec, ktorú musím čistiť.“

„Neodvážim sa umývať svoj stromček pretože by sa pravdepodobne rozpadol na kusy.“

 

zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “ŽENA PRIŠLA SO SUPER TRIKOM. Stále umýva svoj vianočný stromček a to len pre TOTO”