Žena si na cudziu svadbu chcela vziať tieto šaty! Ľudia jej poriadne naložili

Keď prídete na cudziu svadbu, človek by mal dodržať len niekoľko málo pravidiel, ak práve nie je stanovené inak.

Stačí sa vyvarovať ošatenia, ktoré pôsobí smútočne, nezodpovedá slávnostnému duchu situácie a nebrať si na seba dlhé biele šaty.

Lenže presne to mala jedna nemenovaná žena v pláne. Keď potom na internete požiadala o radu ohľadom líčenia a účesu, dostala poriadnu dávku negatívnych komentov od ľudú.

Keď sa nemenovaná žena chystala ako hosť na svadbu, svoj outfit si chcela poriadne vyšperkovať. Zdieľala preto na internete fotografiu svojich šiat a požiadala o radu, aký účes a líčenie by sa k nim perfektne hodili.

Namiesto týchto rád sa jej však dostalo úplne iných. Podľa diskutérov si totiž horšie šaty vybrať nemohla. 

Biela čipkovaná sukňa siahajúca až na zem nápadne pripomína svadobný odev nevesty a mnoho ľudí by ju podľa komentujúcich mohlo na svadbe zameniť za tú najdôležitejšiu dámu večera.

„SAKRA NIE. Ak v tomto pôjde na svadbu, mala by počítať s tým, že ju nechajú vyviesť. Vyzerá ako nevesta a 100% plánovala ukradnúť pozornosť. Naozaj dúfam, že nie je dôležitou osobou pre kohokoľvek, na ktorého svadbu sa chystá. Ak teda stále je, „ nešetril ju napríklad jeden komentujúci.

„Ako ťažké môže byť vybrať si doslova akékoľvek iné šaty?“ Pýta sa nechápavo ďalšia. „Toto sú svadobné šaty,“ myslí si ďalší človek. „Neexistuje žiadna výhovorka pre to, aby si človek toto vzal na svadbu niekoho iného,“ krúti hlavou iný diskutujúci.

„Nie, toto úplne spadá do kategórie svadobné šaty. Tiež nie som fanúšik skálopevného dodržiavanie pravidla ‚nenoste bielu na svadbu‘, ale buď je úplne na hlavu, alebo podlá, pretože vyzerá ako nevesta, „ oprela sa do svatebčanky ďalšia žena.

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Žena si na cudziu svadbu chcela vziať tieto šaty! Ľudia jej poriadne naložili”