ZNÁMA HEREČKA Jamie Lee Curtis je proti plastickej chirurgii. Radšej zostarne s gráciou

Herečka Jamie Lee Curtisová sa netají tým, čo považuje za správne a nesprávne.

Vo veku 62 rokov sa herečka už pozerá na život s nadhľadom a snaží sa odovzdať posolstvá, ktoré môžu poslúžiť budúcim generáciám, najmä v situáciách, ktoré sama prežila, konkrétne čo sa týka plastických operácií.

Ako 20-ročná podstúpila plastickú operáciu po tom, čo ju kameraman kritizoval za to, že má „opuchnuté oči“.

Jej zásah viedol k 10-ročnej závislosti na liekoch proti bolesti, ktoré už neužíva viac ako 20 rokov. Preto má herečka vždy čo povedať o chirurgických zákrokoch, najmä v tejto generácii, medzi ktorými sa stala veľmi populárnou.

Spochybnila nereálne štandardy krásy, ako aj kozmetické procedúry, ktoré mnohé mladé ženy podstupujú.

„Súčasný trend výplní a procedúr a táto posadnutosť filtrovaním a veci, ktoré robíme na úpravu nášho vzhľadu vyhladzujú celé generácie krásy,“ povedala herečka, ktorá sa objavila v mnohých známych filmoch. „Keď si raz pokazíš tvár, už to nemôžeš získať späť,“ dodala.

Okrem plastickej chirurgie, ktorú ľutuje, bola na rôznych typoch procedúr, ktorým bola v minulosti vystavená: „Podstúpila som liposukciu, mala som malý botox. A viete čo? Nič z toho nefunguje. Nič z toho,“ povedala ešte v roku 2002.

Herečka však ani dve desaťročia po rozhovore nezmenila svoj názor na zákroky a opäť uviedla to isté: „Skúsila som plastickú operáciu a nefungovalo to.“ Spomenula tiež, že tieto procedúry ju kedysi dostali do závislosť na Vicodine.

V týchto dňoch sa Jamie Lee Curtisová necháva fotiť taká, aká je, nepodstúpila žiadne nové úpravy a ani si nefarbí šediny: „Dúfam, že sa na mňa mladý človek pozrie s mojimi šedými vlasmi a vráskami a povie: ‚To je skvelé, že ste sama sebou‘,“ povedala herečka v roku 2019.

Jej názor podporili niektorí, no tí, ktorí vsadili na kozmetické operácie, ju samozrejme odmietli.

 

zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “ZNÁMA HEREČKA Jamie Lee Curtis je proti plastickej chirurgii. Radšej zostarne s gráciou”