streda, 22 mája, 2024

5 príznakov, že ste sa stretli s niekým, koho ste poznali v minulom živote

V živote sa občas stáva, že z ničoho nič ucítime hlboké spojenie s osobou, ktorú vidíme prvýkrát vo svojom živote.

Takéto spojenie vzniká iba s tými, s ktorými ste sa poznali vo svojom minulom živote, čo vysvetľuje skutočnosť, že nemáte problém nájsť spoločnú reč.

V živote existuje mnoho podivných náhod a kto môže s istotou povedať, že ste takéto veci nikdy predtým nezažili?

Je dôležité pochopiť, že ste sa stretli s niekým, kto má takmer rovnaké vyžarovanie ako vy. Je preto nevyhnutne udržiavať kontakt s takou osobou – budete prekvapení, koľko toho máte spoločné.

Tu je päť príznakov, že ste sa už s týmto človekom stretli v minulom živote:

  1. Strácate pri ňom pojem o čase

Jedným z najzreteľnejších znakov toho, že ste už poznali človeka v inom živote, je to, že strácate pri ňom pojem o čase a chvíle strávené s ním bežia neuveriteľnou rýchlosťou.

Už ste s ním strávili toľko času, že máte pocit, akoby  ste sa stretli už miliónkrát. Každá konverzácia vám núka túžbu utiecť spolu na koniec sveta. Je pre vás ľahké byť v jeho spoločnosti a nemáte problém s úprimnosťou.

  1. Poznáte ho ako svoju dlaň 

Ďalším viditeľným znakom toho, že ste sa poznali v inom živote je to, že vidíte do jeho vnútra. Venujete pozornosť jemným pohybom a gestám, ktoré si on sám nevšíma.

Vždy viete, keď táto osoba nie je vo svojej koži alebo len má zlú náladu. Niekedy sa vám zdá, že dokáže čítať vaše myšlienky a niekedy presne viete, čo teraz potrebuje.

  1. Ťahalo vás to k sebe už od samého začiatku

Jedným z hlavných ukazovateľov je to, že ste sa len stretli, ale zrazu automaticky nájdete spoločný jazyk, akoby ste boli dlhý čas oddelení a teraz ste sa konečne stretli.

Toto sa nestáva vždy, ale ak sa tak stane, potom je to skutočne magický okamih. Keď si navzájom dokonale rozumiete, ide o náznak, že ste sa v minulom živote dobre poznali. Zdá sa vám, že len pokračujete v prerušenej debate a pripravujete sa na nové spoločné dobrodružstvo.

  1. Je ťažké pri ňom skrývať svoje pocity

Ďalším znakom toho, že ste poznali človeka v minulom živote, je to, že pred ním jednoducho nedokážete skryť vaše pocity. Jediným spôsobom, ako vyjadriť svoje emócie v prítomnosti tejto osoby, je úplne sa otvoriť. A nemusíte sa báť, že vám neopätuje svoje city.

Možno príde chvíľa, keď budete obaja plakať bez zjavného dôvodu – jednoducho preto, že si chcete poplakať, akoby ste sa dlho nevideli. Okrem toho je pre vás veľmi ťažké nevyjadriť svoje pocity voči tejto osobe. V opačnom prípade budete vo svojej duši prežívať neznesiteľnú bolesť.

  1. Pri tejto osobe zažijete neodolateľný pocit „domova“

Môžeš byť milión kilometrov od svojho domova, ale nič vo vás nemôže vyvolať iskru ako vzhľad tejto osoby, ktorý vám dáva pocit, že s ňou ste vždy doma.

Pocit domova, ktorý vznikol len pri pohľade na daného človeka, je najistejším znakom toho, že ste sa už v minulom živote stretli. Táto osoba vám rozumie a je pripravená urobiť všetko pre to, aby ste boli šťastní.

Máte vo svojom živote takýchto ľudí?

 

 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsov, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

Latest

Newsletter

spot_img

Don't miss

spot_imgspot_img

Matka sa nakloní, aby pobozkala svoje bábätko – tvár novorodenca roztápa jej srdce

Deti sú jednoducho fascinujúce. Zatiaľ čo matka bude vždy cítiť nežnú lásku a hlbokú náklonnosť k svojmu dieťaťu, tieto pocity vždy zdieľa aj dieťa,...

Máte túto pečiatku na občianskom? Tu je uvedené, na čo vlastne slúži – Veľa ľudí o tom nemá poňatia

Mnohí z nás nosia svoj občiansky preukaz každý deň pri sebe a používajú ho najmä ako doklad totožnosti. Na slovenských občianskych preukazoch sa však...

Manžel ju chcel vyhodiť, ale ja som ju vzala a zachránila. Povieme vám, ako obnoviť orchideu z jedného listu

Orchidea je jedinečná v tom, že aj keď sa zdá byť mŕtva, môžete sa pokúsiť vdýchnuť jej druhý život. Ak má orchidea zhnité listy...
Verified by MonsterInsights