Dvaja malí chlapci oholili otcovi hlavu ako trest za prepitú noc: „Ten, kto zaspí, prehrá!“

Detské vyčíňanie nepozná hraníc. Od hádzania vodných bômb z okna až po holenie nevedomých ľudí. Tohto muža čakalo neuveriteľné prekvapenie, keď sa prebudil z hlbokého spánku po tom, čo si trochu vypil.

Na TikTok mužova partnerka zdieľala vtipné video, kde zaznamenáva moment, keď sa muž prebudí a všimne si, že mu chýba viac ako polovica vlasov. Samozrejme, netrvalo dlho a okamžite sa stal hitom internetu.

Na nahrávke je počuť, ako sa žena pýta: „Čo sa ti stalo? Kto ti to urobil? Nič si necítil? Preboha, len som sa šla okúpať!“

V pozadí je počuť smiech dvoch detí, chlapca a dievčaťa. Otec, stále dosť dezorientovaný z účinkov alkoholu, odpovedá, že absolútne nič necítil a pýta sa najmladšej dcéry, či to bola ona. Dievčatko so smiechom ukazuje na svojho staršieho brata, hoci to vyzerá skôr ako tímová práca.

Muž sa teraz v danej situácii rozhodol najrozumnejšie: oholiť si hlavu úplne. Manželka si celý proces holenia aj nahrala, aby si záujemcovia o prípad mohli pozrieť druhú časť tohto dobrodružstva.

Dúfam, že sa všetci poučili: ak sú doma deti, dajte si pozor, aby ste po pití nezaspali.

 

zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Dvaja malí chlapci oholili otcovi hlavu ako trest za prepitú noc: „Ten, kto zaspí, prehrá!“”