Mamička sa podelila s trikom, po ktorom jej deti nemajú problém zaspať. Ďakujú jej mamičky z celého sveta

Niekedy je nutné, by ste deti donútili k tomu, aby urobili čo chcete vy, použiť malé klamstvo. Nevinná lož predsa ešte nikomu vo výchove ratolestí neublížila. Jedna z vynaliezavých mamičiek sa však podelila s trikom, za ktorý jej ďakujú mamičky z celého sveta, pretože tvrdia, že ich deti po tomto triku skutočne nemajú problém zaspať.

Mamička štvorročnej Emmy a trojročnej Hannelore poukázala na ťažké chvíle pred tým, ako svoje deti uspí.

Sú dni, kedy to je boj a svoje dcérky plné energie jednoducho nedokáža upokojiť bez nervov. Práve to bolo jej hnacou silou k tomu, aby vymyslela niečo, čo na ne platí a aby zaspali bez problémov každý večer.

Dômyselný trik

Jessica D’Entremont z Massachusetts mala ťažký deň v práci, dlhý večer pri zvládaní domácich prác a čakal ju najväčší boj – boj s jej dcérami.

Mamička chcela, aby zaspali čo najskôr, no nedokázala ich ani len prinútiť ísť si ľahnť, pretože mali energie na rozdávanie. V tom si však spomenula, že v skrini jej leží niečo, čo by jej mohlo pomôcť. Aj napriek tomu, že to dievčatám chcela darovať k sviatku, kritická situácia ju prinútila vybrať to v ten deň.

Mamička zo skrine vybrala pyžamá, ktoré v noci svietia. Dievčatá ihned‘ zaujali a pýtali sa, ako fungujú. Jessica im vysvetlila, že sa musia najprv dobiť a potom budú v tme svietiť.

Na to, aby sa dobili, musia dievčatá ležať v pokoji pod svetlom. Dievčatá neváhali, takmer okamžite si ich obliekli a ľahli si rovno pod svetlo. Po pár minútach im Jessica povedala, aby si ľahli do postele a ona zhasne svetlo. Tak aj urobili a dievčatá boli nadšené.

Chvíľu pozerali na svetielka, no po pár minútach obe zaspali.

Vynaliezavá mamička tento trik odporúča všetkým mamičkám detí, ktoré majú pred spaním plno energie. Pyžamká treba cez deň vždy zavrieť do skrine, do tmy, aby ich deti museli večer nabíjať. Po tom, čo sa ostatné mamičky dozvedeli o tomto triku, bežali do obchodov nakúpiť svietiace pyžamká. Po pár dňoch komentovali príspevok, že to skutočne funguje a ich deti to ešte neomrzelo.

Máte podobné večerné trápenie? Určite nám v komentároch dajte vedieť, ak máte aj vy podobné triky.

U Jessiky to každý večer vyzerá takto:

zdroj: ladible.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Mamička sa podelila s trikom, po ktorom jej deti nemajú problém zaspať. Ďakujú jej mamičky z celého sveta”