Muž ignoroval svoju matku väčšinu jej života, potom neveril vlastným očiam, keď sa pozrel do jej rakvy

Väčšinou sa naučíme vážiť si to, čo máme, až keď to stratíme. Mnohí z nás považujú veci za samozrejmosť a tak to bolo aj v nasledujúcom prípade tohto muža…

Marc sa pred skupinou vysokoškolákov podelil o jeden z najdojímavejších príbehov. Nedokázali zadržať slzy a naučili sa cennú lekciu, na ktorú pravdepodobne nikdy nezabudnú.

V honbe za kariérou nedokázal Marc tráviť dostatok času s jedinou osobou, ktorá tu bola vždy pre neho a nikdy ho nesklamala – jeho matka.

Občas sa hanbil za lásku, ktorú mu neustále preukazovala, hoci si bol dokonale vedomý toho, že pre neho chce len to najlepšie.

Jedného dňa, keď bol v zahraničí, dostal telefonát, ktorý navždy zmenil jeho život. Na druhej strane telefónu bolo počuť hlas, ktorý hovoril, že nemajú dobré správy. Jeho matka zomrela.

Marc ju nejaký čas nevidel. Jej pohreb bol jeho poslednou šancou povedať posledné zbohom.

Keď konečne nabral odvahu a priblížil sa k matkinej rakve, pozrel sa dovnútra a uvidel matku tak, ako ešte nikdy.

Ležala tam krásne upravená s úsmevom na tvári a on si len želal, aby sa prebudila. Vo svojej motivačnej reči kládol dôraz na dôležitosť rodiny, ktorá tu je vždy, keď ju najviac potrebujete. Nie však naveky.

Žiaľ, on si to všetko uvedomil až v momente, keď prišiel o svoju mamu, ktorá ho vždy podporovala a nevzdala to ani vtedy, keď bol závislý na drogách. Na konci svojho prejavu všetkým pripomína, aby sme si vždy našli čas na svojich blízkych, v opačnom prípade to môžeme skôr či neskôr ľutovať…

zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Muž ignoroval svoju matku väčšinu jej života, potom neveril vlastným očiam, keď sa pozrel do jej rakvy”