Najkrajšie dievčatko sveta má len 6 rokov. Jej tvár vyzerá úplne anjelsky

Modeling sa dnes dotýka aj malých detí. Ak si ich všimnú modelingoví agenti, ich kariéra sa môže začať už v tak skorom veku. V momente ked‘ agenti zbadali toto 6 ročné dievčatko, ostali v nemom úžase. Mysleli si, že vidia skutočného anjela. Toto dievča vyzerá ako z rozprávky.

Donedávna bola za najkrajšie dievča považovaná Thylane Blandeau, no tá je dnes už dospelá a nahradilo ju toto malé dievčatko. Dievčatko pochádza z Ruska a sme si istí, že o nej ešte budete toho veľa počuť. Momentálne je držiteľkou pomyselného titulu najkrajšieho dievčatka sveta.

Alina Yakupova pochádza z hlavného mesta Ruska – z Moskvy. Aj ked‘ má len 6 rokov, modelingu sa venuje už 2 roky. Fotila pre mnohé známe modelingové kampane a bola tvárou niekoľkých detských značiek.

Mnohí ju nazývajú aj život bábikou, pretože má dokonalé plavé vlasy, modré oči a súmernú tváričku. Už aj vo svojich šiestich rokoch má založený instagramový profil, kde ju sleduje už viac ako 30 tisíc fanúšikov. Pozrite si niekoľko z jej najkrajších fotografií:

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Najkrajšie dievčatko sveta má len 6 rokov. Jej tvár vyzerá úplne anjelsky”