Narodila sa s tvárou babičky. Lekári jej nedávali šance na prežitie. Dnes má 24 a vychováva 2 deti.

Podľa výzoru táto žena pripomína pani vo veku 50-55 rokov, v skutočnosti je ale mladšia.

Jej tvár budí dojem, že je na tomto svete už nejaký čas.

Progéria – predčasná staroba 

Catherine sa narodila pred 24 rokmi s veľmi zriedkavým ochorením zvaným progéria. Lekári rodičom tvrdili, že nebude žiť dlho. Našťastie sa mýlili.

Život Katie nebol jednoduchý. Jej otec sa nevedel zmieriť s jej stavom, opustil rodinu a prerušil s nimi kontakt.  Katie znášala šikanu v škole, uťahovali si z nej a nazývali ju babičkou.

Catherine zniesla statočne všetky nepriazne osudu a vyrástla z nej silná a charakterná žena.  Zvykla si na krutosť okolia, naučila sa na ňu neupriamovať pozornosť. Choroba jej ale nevzala radosť zo života.

Cesta za šťastím

Iba náhodou spoznala svojho manžela. Pomýlil si telefónne číslo, vytočil a mladí ľudia sa dali do reči. Ich telefónna známosť prerástla v lásku.

V súčasnosti majú manželia 2 deti. Žiaľ, najmladšie z nich, zdedilo progériu po matke. Catherine robí všetko preto, aby jej syn vyrastal ako normálne dieťa.

S touto diagnózou je na svete registrovaných len okolo 200 prípadov.

Zdroj: webniusy.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsov, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Narodila sa s tvárou babičky. Lekári jej nedávali šance na prežitie. Dnes má 24 a vychováva 2 deti.”