Otec povedal svojej rodine, aby si zapózovali na selfie, POTOM MAMA UVIDÍ NIEKOHO, KOHO NEČAKALA

Neprítomnosť vojakov doma, ktorí sú na misiách v zahraničí, zanecháva prázdne miesto pri stole počas významných udalostí a dieru v srdciach ich rodinných príslušníkov, ktorí sa už nevedia dočkať, kedy uvidia svojich hrdinov.

Stretnutia, ktoré sa zvyčajne konajú po dlhých mesiacoch, sú to najlepšie zo všetkých.

Hoci bol ešte tínedžer, keď sa prihlásil k námornej pechote USA, desiatnik Rowan Richter vedel, že chrániť krajinu je jeho poslaním.

Jeho rodičia boli nervózni z toho, že sa ich malý syn pustil do takejto nebezpečnej misie, ale chápali, že o tom vždy sníval.

Vedomí si nebezpečenstva, ktoré jeho budúca kariéra obnáša, neboli v poriadku, keď vedeli, že bude nasadený na dlhý čas mimo domova. Napriek svojim obavám však podporili Rowanovo želanie.

Rowan, ktorý vedel, ako veľmi ho jeho rodina túži vidieť, sa rozhodol prekvapiť ich s pomocou svojho otca.

Keď celá rodina nastúpila do auta, otec ich požiadal, aby si zapózovali na selfie. Práve keď urobil fotografiu, Rowanova hlava vyskočila zo zadnej časti vozidla. Otec potom povedal: „Počkaj Rowan, trochu doprava…“ Rowanova mama, prekvapená manželovým komentárom, zmätene zakričala: „ROWAN?!“

Keď sa otočila a uvidela svojho syna, nedokázala zvládnuť svoje nadšenie ani ona a ani Rowanove sestry.

Video tohto mariňáka má viac ako 5 miliónov vzhliadnutí…

 

zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Otec povedal svojej rodine, aby si zapózovali na selfie, POTOM MAMA UVIDÍ NIEKOHO, KOHO NEČAKALA”