Svetoznáma astrologička odhaľuje 5 znamení, ktoré čakajú dramatické zmeny v roku 2023

Rok 2023 sa len nedávno začal a my si môžeme len predstaviť, čo nás čaká. Astrológovia však majú veľmi presné predpovede. Pozrite sa, či patríte k jednému z týchto piatich znamení zverokruhu…

Kozorožec

woman wearing black long-sleeved top                             unsplash

Počas tohto roka čaká Kozorožcov veľa udalostí. Je však vysoko pravdepodobné, že všetky budú príjemné. Napätie, potreba neustále sa kontrolovať, pocit, že nežijete svoj život – to všetko zmizne. „V roku 2023 sa zdá, že ťažké putá, ktoré vás držali dlhé roky, sa rozpadnú. Je neuveriteľné cítiť rozviazané ruky! A aj keď ho nesprevádzajú žiadne konkrétne udalosti, aj tak pocítite toto vnútorne a emocionálne oslobodenie. Akoby vám život otvoril svoje láskyplné náručie a mal miesto na radosti, nie na povinnosti,“ hovorí astrologička.

Baran

Rok 2023 je pre predstaviteľov tohto znamenia dôležitým rokom. Zmena, ktorú ste počali pred pár rokmi dozadu, teraz bude znášať svoje ovocie, a to dokonca vo viacerých oblastiach života súčasne.

silhouette of a road signage during golden hour                       unsplash

Lev

Pre toto znamenie zverokruhu to bude dôležitý a zaujímavý rok.

Ak ste napríklad single, jar a začiatok leta môže priniesť opojnú romantiku, ktorá na prvý pohľad vyzerá ako láska na celý život. V práci vás čakajú nové príležitosti, na ktoré musíte byť pripravení. Hlavnou vecou nie je byť lenivý a nerobiť chyby v správnom čase.

two person holding papercut heart                          unsplash

Škorpión

„Ďalší veľký rok pre Škorpiónov. Môže byť naplnený šťastím a pocitom silnej energie, ktorá sa vznáša okolo. Pluto je jednou z planét, ktorých pohyb opisuje životné cykly vo vašom znamení.

A v prvej polovici roku 2023 Pluto na krátky čas mení znamenia a vzhľadom na to, že ide o veľmi vzácnu udalosť, je to vždy míľnik, ktorý môže silne zmeniť život Škorpióna. Tentoraz planéta otvára dvere trvalým a hlbokým zmenám vo veciach vzťahov s rodičmi, bydliska, ba aj vecí, na ktoré ste sa doteraz spoliehali.“

Zadarmo Fotobanka s bezplatnými fotkami na tému byť spolu, dieťa, dievča Fotka z fotobankypexels

Panna

Vzťahová sféra môže byť od jari podrobená istej skúške sily, zrelosti a vzájomnej zodpovednosti. V najbližších mesiacoch zistíte, že manželstvo nie je len o romantike, ale aj o potrebe podporovať partnera, ak to pre neho nie je ľahké. Ponúknite mu svoje rameno, pomôžte mu, prevezmite na seba povinnosti, ktoré ho zaťažujú. Nezabudnite na svoje zdravie a do marca sa podrobte lekárskym vyšetreniam. Myslite aj dodržiavanie správnej výživy.

 

zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Svetoznáma astrologička odhaľuje 5 znamení, ktoré čakajú dramatické zmeny v roku 2023”