Ľudia ma žiadajú, aby som prestala zverejňovať fotografie môjho malého syna vždy, keď to urobím

Každú hodinu sa objavujú strašné komentáre, ktoré požadujú, aby Natasha prestala zverejňovať fotky svojho ročného dieťaťa na sociálnych sieťach.

Americká matka dvoch detí vyjadrila svoje odhodlanie prostredníctvom videa na TikToku. „Nie je o nič horším človekom len preto, ako vyzerá. Je fantastický.”

Raedyn sa narodil s Pfeifferovým syndrómom, vzácnym genetickým ochorením, ktoré spôsobuje znetvorenie lebky, tváre a končatín.

Napriek tomu Natasha naďalej zdieľa rozkošné fotografie svojho dieťaťa na sociálnych sieťach.

Je smutné, že ľudia reagovali na tieto príspevky negatívne.

„Ako je asi spokojná so svojím životom? zatiaľ čo ďalší napísal: „Prečo ste ho prinútili žiť týmto spôsobom? Dovolila ste mu prežívať také utrpenie.“

Oslovujú ma ľudia, ktorí sa ma pýtajú: „Čo je s vaším dieťaťom?“ Alebo: „Prečo vaše dieťa vyzerá takto? “ vysvetlila.

Natasha uviedla, že nechápe, prečo sa ľudia cítia nútení kritizovať jej syna za jeho vzhľad.

Povedala, že žije svoj život ako každý iný mladý muž. Má iný vzhľad, ale to neznižuje jeho charakter. Zaslúži si život a úctu a bude za ne bojovať až do konca.“

Pokarhala tých, ktorí agresívne konfrontovali jej syna na verejnosti.

Mala pravdu, keď povedala, že ľudia by mali vedieť, že je len mama a jej dieťa je ešte bábätko. Žijú svoje životy a nezaoberajú sa neustále jeho stavom.

Skutočnosť, že jej syn má iný vzhľad, neznamená, že je tu len preto, aby poučoval svet. Opakovanie tej istej diagnózy a vysvetľovanie zdravotných problémov vášho syna rôznym ľuďom je psychicky a emocionálne vyčerpavajúce.

Sú len bežná rodina. Dúfa, že svet jedného dňa prijme ľudí s postihnutím a nebude ich kritizovať za ich vzhľad alebo obmedzenia.

 

zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Ľudia ma žiadajú, aby som prestala zverejňovať fotografie môjho malého syna vždy, keď to urobím”