Pred 4 rokmi bol tento pár označený za najkrajší v celom Gruzínsku. Pozrite sa na to, ako vyzerá ich syn!

V roku 2017 spečatil svoj vzťah pár tvorený futbalistom – Lasha Kalandadze a modelkou – Mariam Khorguashvili. Po tom, ako sa ich fotky zo svadby objavili na verejnosti, mladomanželia boli pokrstení titulom najkrajšieho páru Gruzínska.

Samozrejme, krása je relatívny pojem a každý má iný vkus. Dokonca aj tie najznámejšie uznávané ikony krásy nemusia byť všetkým po chuti. Nie je však na tom nič nezvyčajne a určite sa zhodneme na tom, že svet nestojí na kráse jednotlivých ľudí.

Ak chcete nájsť pravú lásku a vytvoriť s ňou šťastnú rodinu, nie je podmienkou, aby ste vyzerali ako vyumelkovaní ľudia na titulkách módnych magazínov. Nasledujúci pár vás o tom presvedčí…

Toto sú fotografie z ich svadby

A takto vyzerajú v súčasnosti

Po nejakom čase sa im narodil prvorodený syn Demetre.

Niektorí ho nazývajú najštýlovejším dieťaťom v Gruzínsku

Je vidieť, že rodinka je šťastná a malý Demetre rastie do krásy presne tak, ako jeho rodičia!

prečítaj si aj: Táto pani upratovačka z Prešova pobavila celé Slovensko. Pozrite sa prečo

zdroj:ofigenno.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Pred 4 rokmi bol tento pár označený za najkrajší v celom Gruzínsku. Pozrite sa na to, ako vyzerá ich syn!”