Chcete si vziať ženu vašich snov? Ak patrí k jednému z týchto znamení zverokruhu, neváhajte!

Ako teda zistíte, že ide o ženu vhodnú do manželstva? Znamenie zverokruhu môže veľa napovedať. Astrológia vie pomôcť nielen spojiť spriaznené duše, ale aj rozlíšiť vlastnosti, ktoré by sme si mali stanoviť ako štandard. To môže byť kľúčom k odomknutiu šťastných a dlhodobých manželstiev.

Nasledujúce znamenia zverokruhu sú považované za „materiál“ do manželstva, pretože nemajú ďaleko od dokonalých partneriek. Ak sa teda vaše štandardy nájdu spoločnú reč s ich štandardmi, máte vyhrané.

Baran: Karieristka, ktorá miluje výzvy

Keď sa žena v tomto znamení venuje sebe, robí všetko pre to, aby to videla. Je priebojná a mimoriadne ambiciózna. Niektorí by ju dokonca mohli nazvať tvrdohlavou. Vo vzťahoch to znamená, že sa nikdy neprestane snažiť. Má osobnosť alfa samice, ale taktiež vie, čo je to pokora.

woman in white near calm body of waterunsplash

Miluje partnera, ktorý je pre ňu výzvou a má tendenciu pri ňom možnosť odhaliť v sebe to najlepšie. Je plná života a robí z manželstva vzrušujúce dobrodružstvo. S touto ženou nie je život nikdy nudný.

Kozorožec: Žena, ktorá vie, ako dosiahnuť balans

Je to žena, ktorá dokáže všetko. Vďaka dobrej schopnosti organizovania vecí  dokáže nájsť rovnováhu medzi kariérou a osobným životom. Jej obetavosť, úsilie a sústredenie sa ľahko premietajú do jej vzťahov.

woman in black long sleeve shirt sitting on white couchunsplash

Ženy narodené v tomto znamení majú pre seba vysoké štandardy a to isté platí aj na ich potenciálnych manželov. Lenivý povaľač nie je nič pre ne. Za pokojnou povahou sa skrýva ohnivá vášeň, ktorú sú ochotné dať len správnej osobe.

Rak: Nebojí sa vlastného srdca

Žena v znamení Raka si je hlboko vedomá každej svojej myšlienky, emócie a nebojí sa to dať najavo. Nebojí sa urobiť prvý krok a človeku, ktorého miluje, dokáže dať úplne všetko. Považuje za dôležité, aby potreby jej partnera boli naplnené.

woman in white off shoulder dressunsplash

Aj počas hádok zostáva pokojná a neuchýli sa k hnevu. Vie, ako pristupovať ku konfrontácii a uprednostňuje skôr trpezlivosť než agresivitu. Je koreňom svojej rodiny a systémom podpory pre všetkých naokolo.

Lev: Vernosť a šarm

Táto žena Leva vás dostane do kolien od chvíle, keď ju stretnete. Môže za to jej očarujúca osobnosť. Je vysoko pravdepodobné, že sa zamilujete na prvý pohľad a tento pocit tak skoro nevymizne. Jej nezávislá a vášnivá duša nezomrie, ani keď sa usadí a založí rodinu.

selective focus photography of woman with brown wooden wall backgroundunsplash

Je to typ ženy, ktorá s vami bude stále flirtovať a vďaka ktorej sa budete cítiť ako najkrajší muž v miestnosti, aj keď budete starý a vráskavý. Niekedy to s ňou môže byť ťažké, ale je jednou z najvernejších, ochraňujúcich a oddaných partneriek medzi všetkými znameniami zverokruhu.

 

Zdroj: higherperspectives.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Chcete si vziať ženu vašich snov? Ak patrí k jednému z týchto znamení zverokruhu, neváhajte!”