Milióny ľudí sledovali, ako sa milujúci pes lúči so svojím majiteľom, ktorého už nikdy neuvidí…

Keď 33-ročného Ryana Jessena náhle zasiahla silná bolesť hlavy, predpokladal, že trpí len migrénou. Ukázalo sa však, že bolesť spôsobovalo niečo iné. Nanešťastie sa čoskoro zistilo, že Ryanovu bolesť hlavy spôsobilo komorové krvácanie do mozgu, a tak bol urýchlene previezený do nemocnice-Rideout Memorial, kde po zvyšok dňa bojoval o život. Počas toho ako bol Ryan v ohrození života, personál chcel urobiť čo najviac aby pomohol celej rodine pri tejto náročnej situácii.

Ryanov pes Molly bol významnou súčasťou jeho života a Ryanova rodina si bola dobre vedomá, že jeho smrť by pre ňu bola zničujúca. Aby sa mohla aj ona rozlúčiť s jej majiteľom, so súhlasom zdravotníckeho personálu, mohla rodina priniesť Molly priamo k jeho nemocničnej posteli.

Ryanova sestra Michelle Jessen Goldová sa rozhodla zaznamenať okamih, keď sa Molly prišla rozlúčiť, aby si ho rodina navždy zapamätala. Jej video, ktoré bolo zdieľané na Facebooku ako video iba pre najbližších priateľov a rodinu, sa rýchlo stalo virálnym a dotklo sa sŕdc ľudí na celom svete.

Michelle povedala, že nemocnica Rideout Memorial urobila pre ňu a jej rodinu tú najmilšiu vec. Dovolili jej priviesť bratovho psa, aby sa s ním rozlúčila a pochopila, prečo sa jej majiteľ už domov nevráti.

Ryanovu tvár zakrýva rad hadičiek, ktoré mu pomáhajú dýchať, ale Molly svojho majiteľa jasne spoznáva.

Jej výraz naznačuje, že je zmätená, prečo leží tak nehybne, no akoby vycítila intenzitu emócií prítomných v miestnosti, pretože pôsobí mimoriadne ticho a smutne. Ryanova matka a otec hovoria: „Zbohom, otecko Ryan,“ zatiaľ čo zvyšok rodiny zadržiava slzy. Stačí to na to, aby to chytilo za srdce každého z nás.

Michelle a jej rodinu ohromil príval lásky a podpory, ktorú dostali od cudzích ľudí z celého sveta v reakcii na jej srdcervúce video, ktoré zverejnila na internete. 

Pozrite si video a podeľte sa o tento príbeh so svojou rodinou a priateľmi na Facebooku.

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Milióny ľudí sledovali, ako sa milujúci pes lúči so svojím majiteľom, ktorého už nikdy neuvidí…”