Predstavujeme novú generáciu batérií

V rámci starostlivosti o domácnosť si len málokedy uvedomujeme spotrebu batérií. Zväčša je to v kompetencii mužov vymeniť ich za nové a sledovať možnosti využitia. Od klasických spotrebných batérií veľké divy ani neočakávame. To určite nie, keď ide o jednorazové a v náročnejšej elektronike vykazujú kratšiu životnosť. Predstavujeme vám „plán B“ a nové nabíjacie batérie.

Nabíjacie batérie: ľahké a veľmi praktické použitie

Tlačí vás čas, no domácnosť si vyžaduje vašu pozornosť? Starosti narastajú, keď spotrebiče neslúžia tak, ako sme zvyknutí. Niekedy stačí ozaj málo, pričom je to zvládnuteľný krok aj pre ženy. Za ich úspechom sa skrýva nabíjateľná batéria ako zdroj energie moderných domácností. Taktiež treba najprv získať prehľad a rozlíšiť nabíjacie batérie štandardnej a vysokej kvality. Tu sú investície na mieste, pretože len tak sa bližšie dostaneme k ekonomickým a ekologickým batériám.

Vyznačujú sa okamžitou pripravenosťou na používanie, možnosťami vybitia a nabíjania bez ohľadu na dĺžku trvania. Tento proces môže pozostávať zo stoviek alebo až tisícok cyklov. Za týchto okolností sa životnosť nabíjacích batérií prepočítava na roky. Sú výhodnou alternatívou pre náročné zariadenia, resp. pre tie s väčšou jednorazovou spotrebou energie.

Ekonomické výhody spočívajú najmä z dlhodobého hľadiska a v rámci možností zakúpenia za výhodnú cenu a dlhodobého uskladňovania. Tieto batérie nepodliehajú ani samovybíjaniu.

Nabíjacie batérie: žiadne starosti pre ženu

Používanie nabíjacích batérií je veľmi jednoduché. Ženy ocenia ich prednabitý stav už každej tužkovej alebo článkovej aa batérie z výroby. Podľa situácie ich môžu nabíjať bez ohľadu na aktuálny stav kapacity. Tieto batérie nedisponujú bežným pamäťovým efektom. Taktiež si vieme naplánovať ich ďalšie nabíjanie a lepšie rozvrhnúť aj starostlivosť o domácnosť.

Vychádzame z predpokladaných 30 % strát po prvom dni a každým ďalším po cca. 3 %, čo dokazuje, že ženy majú jasno aj v batériách!

Zdroj obrázku: New Africa / Shutterstock.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Predstavujeme novú generáciu batérií”