Príbeh herečky Catherine Zeta-Jonesovej a Michaela Douglasa dokazuje, že pravá láska existuje – Všimnite si tento detail

Keď sa pustíme do pátrania, aby sme našli tú pravú osobu, ktorá nám bude spôsobovať motýle v bruchu, zvyčajne máme určité požiadavky na danú osobu. Pre väčšinu ľudí, je to láska. Niekedy je to  podobný vek, ako ten náš. V skutočnosti je to pre mnohých ľudí dôležitý faktor, no pre iných nehrá vôbec žiadnu rolu. Láska

To je prípad Catherine Zeta-Jonesovej a Michaela Douglasa. Na veku im nikdy nezáležalo. Douglas je o 25 rokov starší ako jeho manželka a dodnes sú jedným z najstabilnejších párov v Hollywoode. Napriek predsudkom je ich milostný príbeh stále silný aj 20 rokov po tom, čo začal.

Catherine Zeta-Jones sa narodila 25. septembra 1969 a svoju kariéru začala, keď mala iba 15 rokov.

Vo svojej domovskej krajine, Spojenom kráľovstve, sa stala populárnou v roku 1990 v televíznej šou The Darling Buds of May. Svet však spoznal jej meno v roku 1998 po jej úlohe vo filme The Mask of Zorro po boku Antonia Banderasa. Úspech tohto filmu jej priniesol nielen okamžitú slávu, ale na podujatí, kde propagovala film, stretla muža, ktorý sa stal láskou jej života, herca Michaela Douglasa.

Zaujímavosťou je, že Michael sa tiež narodil 25. septembra, ale o 25 rokov skôr. Ako syn obľúbeného herca Kirka Douglasa trávil detstvo medzi filmovými kulisami, keď svojho otca navštevoval počas prázdnin. Žil s matkou, keďže jeho rodičia boli rozvedení.

Catherine Zeta-Jonesová a Michael Douglas a ich láska

Po vzore svojho otca začal milovať filmy a napriek otcovmu odmietnutiu si vybral herectvo ako povolanie. Debutoval v roku 1966 a po rokoch si vytvoril vlastnú filmovú produkčnú spoločnosť Big Stick Productions.

V roku 1997 sa život herečky zmenil a do jej srdca prišla láska

Presťahovala sa do Spojených štátov, aby sa ponorila do Hollywoodu a po mnohých konkurzoch získala rolu Eleny vo filme o maskovanom šermiarovi.

Nielenže profesionálne dosiahla nové vrcholy, ale jej budúci manžel bol hneď za rohom. Douglas, ktorý bol v tomto odvetví pomerne známy, sa s ňou chcel stretnúť po tom, čo ju videl v tom filme. „Chystala som sa na filmový festival. Myslela som si, že Michael Douglas sa so mnou chce stretnúť kvôli práci, pretože som vedela, že je producent aj herec. Naozaj som si to myslela, pretože som bola v pracovnom režime na filmovom festivale, kde sa uzatvárajú filmové zmluvy.

Nikdy som si teda nepomyslela, že by so mnou chcel chodiť. V priebehu niekoľkých hodín po stretnutí so mnou mi povedal, že sa chce stať otcom mojich detí. Vtedy som si uvedomila, že sa zrejeme nebudeme baviť o práci.“

Hoci ju jeho návrh príliš nepresvedčil, Douglas na tom trval a stali sa priateľmi. Komunikovali hlavne cez telefón, pretože ich zaneprázdnený program im nedovoľoval byť v rovnaký čas, na rovnakom mieste. Priateľstvo však bolo pevné a neskôr prerástlo do romantického vzťahu.

Áno“ si povedali v novembri 2000 na veľkolepej svadbe

v hoteli Plaza v New Yorku, kde nielenže oslavovali a spečatili svoju lásku navždy, ale aj založili rodinu, keďže 3 mesiace predtým porodila Catherine prvé dieťa, Dylana. Malý chlapec pribudol do rodiny, ktorú tvorili oni dvaja a Cameron, hercov najstarší syn z predchádzajúceho manželstva. O niekoľko rokov neskôr, v roku 2003, bol rodinný portrét dokončený príchodom ich druhého potomka, dcéry Carys.

Ale aj v tých najlepších príbehoch lásky vždy nastanú aj chvíle smútku a tento milostný príbeh nie je výnimkou.

Ich šťastie sa prerušilo, keď v roku 2010 hercovi diagnostikovali rakovinu hrdla. Našťastie sa mu podarilo chorobu poraziť. Catherine bola otrasená z Douglasovho stavu a zápasila so svojím duševným zdravím. Neskôr jej diagnostikovali bipolárnu poruchu, pre ktorú si zvolila hospitalizáciu.

Tieto turbulentné roky boli pre oboch náročné, a tak sa rozhodli stráviť nejaký čas oddelene, aby zhodnotili veci a popracovali na svojom manželstve.

Láska však dokáže prekonať akúkoľvek prekážku a ich odlúčenie bolo len spôsobom, ako ich vzťah ešte viac posilniť.

„Vyžadovalo to prácu na oboch stranách,“ uviedol Douglas. „Nemyslím si, že existuje veľká šanca na nápravu vzťahu, ak je jeden z vás už za dverami. Myslím, že sme dnes obaja múdrejší.“ Povedal tiež, že sú vo veľmi otvorenom vzťahu a že transparentnosť je pre ich rodinu veľmi dôležitým faktorom. „Zdieľame všetko okolo stola. Myslím, že takto vyčistíte vzduch a každý vie, čo sa deje,“ uvádza Douglas.

Možno je to jedno z tajomstiev, ako udržať vzťah a rodinu v chode s deťmi, z ktorých sú teraz mladí dospelí, a najstarší im už dal 2 vnúčatá. Minulý rok spolu oslávili 20 rokov a Catherine priznala, že čím je staršia, tým sú si viac podobní, keďže má pocit, že 25-ročný rozdiel medzi nimi je čoraz menší.

Aj keď ich delí 2 a pol desaťročia, nikdy to nebol problém.

„Historicky vždy boli spolu starší muži a mladšie ženy. Ale zrazu sa dostanete do generácie, kde to začne byť zvláštne. Keď sa so mnou mama rozprávala o mužoch a veciach v živote, nikdy veľmi nekládla dôraz na vek. Je to také zábavné, pretože Michael a moji rodičia sú v rovnakom veku, a keď nás vidia spolu, neuvedomujú si, že je medzi nami 25-ročný rozdiel,“ uviedla Catherine. Dodala tiež, že jej manžel jej nikdy nedal pocítiť, že ich vek rozdeľuje.

Ich účty na Instagrame sú zodpovedné za to, že nám ukazujú svoj úžasný vzťah prostredníctvom vecí a udalostí, ktoré si navzájom venujú, ako sú spoločné narodeniny, špeciálne dátumy a dôležité udalosti v ich živote. Ich rodina sa stále rozrastá a ich láska je rovnako silná ako na začiatku, čo slúži ako verný príklad toho, že po najhorších búrkach vždy vyjde slnko a že vek je len číslo. Pre viac zaujímavých článkov si pozrite tento odkaz. 

Zdroj
Zdroj foto: Instagram

láska, láska 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Príbeh herečky Catherine Zeta-Jonesovej a Michaela Douglasa dokazuje, že pravá láska existuje – Všimnite si tento detail”