Slávny masér povedal celú pravdu o nahých telách svojich klientov, ktorých masíruje

Na svete nie sú dokonalí ľudia, to vie každý. Ale to nám nebráni pozerať sa na fotografiu, kde je zobrazené dokonalé telo. Ale sú všetky tieto telá ideálne?

Kolektív „mysmezeny.sk“ pripravil pre vás príbeh, ktorý rozpráva slávny masér, aby vám odhalil celú pravdu o ľudských telách.

„Ako masér pracujem už dlhú dobu. Delikátnou zvláštnosťou mojej profesie je, že som za celé tie roky videl mnoho obnažený tiel. A som ochotný sa s vami podeliť o svoje skúsenosti.

  1. V skutočnosti modeli nevyzerajú tak, ako na fotografiách

U štíhlych modelov je vidno kosti. Majiteľky krásnej hrude a okrúhlych bedier majú bruško. Nie je tomu inak. Ale, aj napriek všetkým týmto „nevýhodám“ , to nevyzerá menej atraktívnejšie, ako odfotené manekýnky na fotografiách.

  1. Všetky ženy majú celulitídu

Absolútne všetky. Ale to vôbec nie je zlé. Niekedy tieto jamky na stehnách vyzerajú veľmi roztomilo a niekedy aj sexi. Takže sa nemusíte báť, že vaše boky nie sú tak ideálne ako u modeliek, veď aj oni majú niekoľko jamôk na stehnách. To mi verte.

  1. Muži majú veľmi smiešny zadok

Hoci väčšina mojich klientov sú ženy, nájdu sa aj muži na mojom masážnom stole. Vždy som bol prekvapený malosťou ich zadku. Niekedy robím masáž až po danú oblasť a vtedy sa začudujem: kde je zvyšok? Niekedy mi je dosť do smiechu.

  1. S vekom koža ovisá u každého

Bez ohľadu na to, ako je človek zdravý a aký vedie životný štýl, s vekom jeho telo je v každom prípade pokryté vráskami a pokožka vädne. A na tom má tiež svoj podiel estetika

  1. Nepekné telá neexistujú

Existujú telá neobľúbené, ale nepekné nikdy. Keď človek leží na masážnom stole a relaxuje, celé jeho telo sa napĺňa svetlom a získava a neuveriteľnú krásu. Je len potrebné vedieť ju vidieť a šikovne ju zdôrazniť. To je moja práca.“

Trávite veľa času, aby ste vyzerali ideálne a teraz sa ukázalo, že to nie je možné? Tak na čo sa trápite negatívnymi myšlienkami. Pozrite sa radšej do zrkadla a povedzte si: „som krásna“ – a pokúste sa vidieť seba v lepšom svetle.

No, čo? Zafungovalo? Dajte nám „Like“ ak sa vám tento príbeh páčil.

zdroj:claudiayurvedica.blogspot.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Slávny masér povedal celú pravdu o nahých telách svojich klientov, ktorých masíruje”