Sú úplne odlišné, no zároveň rovnaké! Slávne dvojčatá majú už 13 rokov!

Sestry Biggsove, Marcy a Millie, sa narodili veľmi podobné. Mali rovnaký nos, oči aj vlasy. Každým mesiacom sa však začali meniť. Jednému z dievčat stmavla  farba pleti, zmenili sa jej oči a vlasy. Výsledkom bolo, že Marcy zostala blondínka a Millie sa stala tmavšou.

 Môže sa až zdať, že dievčatá sú rôznych národností, ale nie je to tak, sú to dvojičky. Prečo sa to ale stalo?

Celé je to veľmi jednoduché. Ich rodičia majú rôzne pôvody.

Matka dvojčiat Amanda pochádza z Anglicka a ich otec Michael z Jamajky. Zamilovali sa do seba a zostali spolu navždy, napriek kritike a posmechu okolia. Pár sa čoskoro zosobášil a Amanda otehotnela. Keď sa deti narodili, rodičia žartovali, že jedno patrí mame a druhé otcovi.

Biggsovci sa preslávili len pred pár rokmi, keď fotograf zverejnil fotografiu dievčat na titulnú stranu módneho časopisu a napísal o nich aj článok.

Dnes majú dvojičky už 13 rokov. Sú to normálne školáčky, komunikujú s kamarátmi, robia si úlohy, športujú. Napriek tomu, že dievčatá vyzerajú inak, ich vkus je podobný. Preferujú rovnaké knihy a filmy, často nosia rovnaké oblečenie. Povahovo sú však radikálne odlišné. Millie je bojazlivejšia a zahľadenejšia do seba, zatiaľ čo ‚biela‘ Marcy je podľa jej rodičov ‚malá drzá opička‘.

Ako hovoria genetici, takéto prípady sú veľmi zriedkavé, ale majú svoje miesto.  Možno aj preto sú sestry Biggsové také populárne.

zdroj: armenia23.ru


Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Sú úplne odlišné, no zároveň rovnaké! Slávne dvojčatá majú už 13 rokov!”