Tínedžer spieva “ Hallelujah“ a dve dievčatá sa k nemu pridávajú v harmónii… Len si pozrite toto úžasné vystúpenie…

Tieto nemecké deti svojím prevedením známej piesne Leonarda Cohena „Hallelujah“ ohromili porotu aj publikum.

V roku 2014 zaspievali tri deti v súťaži The Voice Kids Germany, ktorá sa vysielala po celom svete, úžasnú verziu kultovej piesne Leonarda Cohena „Hallelujah“.

Nikto nevedel, čo má očakávať, keď tri deti vystúpili na pódium v rámci vystúpenia The Voice Kids Germany, ktoré sa vysielalo naživo na internete. Simon, malé dieťa, ktoré začalo spievať, začalo tým, že spievalo samo, s pôsobivým hlasom, ktorý dokazoval dôkladné porozumenie textu piesne.

To, čo sa stalo potom, vás však ohromí.

Dievčatá sa pridajú počas refrénu, ktorý dodáva melódii nádherné harmónie, než pieseň prejde do ohromujúceho kupletu. Ešte úžasnejšie na tejto verzii je, že pieseň nielen nádherne spievajú, ale aj prednášajú text s takým presvedčením, že je ťažké sa nimi nedojímať.

Je nezvyčajné počuť niekoho spievať pieseň s takými emóciami, že mu veríte, že skutočne rozumie slovám, ktoré Leonard Cohen napísal, keď mal viac ako 50 rokov. Preto je ešte úžasnejšie počuť tieto nádherné slová v podaní detí, pretože dokážu skutočne preniesť pieseň, na ktorej pochopenie potreboval Cohen desiatky rokov.

Mladíci vykrikujú nádherný záverečný akord, ktorý je dobre zladený, po vybudovaní búrlivého záveru. Ich aranžmán obsahuje aj úžasné vedenie vokálov a iné druhy harmónie, čo umožňuje vyniknúť ich schopnostiam.

Ale neberte nás za slovo – presvedčte sa sami a vypočujte si ich úžasné prevedenie skladby „Hallelujah“! Čo si myslíte o tomto strhujúcom vystúpení? Ukážte ho niekomu ďalšiemu, komu sa možno bude tiež páčiť!

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Tínedžer spieva “ Hallelujah“ a dve dievčatá sa k nemu pridávajú v harmónii… Len si pozrite toto úžasné vystúpenie…”