Veľkolepá stretávka štyroch adoptovaných súrodencov! Táto rodina sa dala znovu dokopy po troch desaťročiach!

Väčšina adoptovaných detí má záujem dozvedieť sa viac o svojich biologických rodičoch. Zatiaľ čo niektorým sa darí vypátrať svoje mamy a otcov, iní strávia celý život hľadaním, no bezvýsledne.

Christina Housel z Washingtonu DC vedela, že je adoptovaná. Táto žena však mala skvelý život a na svoju biologickú rodinu príliš nemyslela, kým sa sama nestala matkou. Zrazu sa chcela dozvedieť viac a jej hľadanie ju priviedlo k úžasnému objavu. V skutočnosti mala aj brata.

Netrvalo dlho a dozvedela sa, že jej brat je Lyle James Berryman.

Zdroj: YouTube/ Inside Edition

V momente, keď Lyle James Berryman a Christina Housel uvideli jeden druhého, vedeli, že sú súrodenci. Povedali, že ich fyzická podobnosť bola nepopierateľná.

Keď sa súrodenci konečne stretli a podelili sa o podrobnosti o svojom živote, Berryman prezradil niečo šokujúce. Ako sa ukázalo, svoju biologickú matku poznal a bol s ňou v kontakte. Predtým, ako zomrela, mu povedala, že okrem Housela má aj sestry dvojičky.

Housel aj Berryman vedeli, že musia  svoje sestry nájsť. Vedeli, že to nebude ľahké, ale boli odhodlaní nezastaviť sa pred ničím.

Zdroj: YouTube/ Inside Edition

V súlade s tým požiadali používateľov internetu, aby im pomohli s hľadaním. Na sociálnych sieťach zverejnili prosbu s nápismi: „Stretli sme sa po 30 rokoch“ a „Stále hľadajú dvojičky narodené na Floride v máji alebo apríli 1992-94. Ich prosba sa stala virálnou a tisíce ľudí ju znova zdieľali online.

Zdroj: YouTube/ Inside Edition

Sestry Lauren Rutherford a Ashley Bo boli obe adoptované ako bábätká a netušili, že majú staršieho brata a sestru. Tejto rodine trvalo tri desaťročia, kým sa dala dokopy, ale stálo to za to.

Napriek tomu, že štyria súrodenci žili v rôznych častiach krajiny, stretli sa na dojemnom stretnutí.

zdroj: timelesslife.info

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Veľkolepá stretávka štyroch adoptovaných súrodencov! Táto rodina sa dala znovu dokopy po troch desaťročiach!”