Žena zostala ako „obarená“ po tom, čo sa jej svokra objavila na svadbe v bielych šatách

Svadba je jedna z mála udalostí, ktoré sú len o vás, takže nie je prekvapujúce, že jedna nevesta zostala pobúrená po tom, čo zistila, že budúca svokra mala v jej veľký deň na sebe takmer identické šaty ako ona…

Jasmine sa na TikToku podelila o svoj príbeh so svojimi sledovateľmi po tom, čo sa vydala za svojho manžela. Svadba sa odohrávala v krásnom plážovom prostredí, niečo tam však neladilo…

Existuje niekoľko, zvyčajne nevyslovených pravidiel pre hostí a jedným z nich je, že nevyzeráte, ako nevesta.

V skutočnosti to nie je také ťažké, pretože oblečenie pre nevestu je dosť odlišné, no budúca svokra Jasmine si s tým očividne vôbec nelámala hlavu.

Jasmine zdieľala fotografiu zo svojho svadobného dňa, na ktorej je vidieť, že vyzerá nádherne vo svojich bielych šatách a závoji, zatiaľ čo na druhej strane vedľa jej nového manžela stála ďalšia žena v bielych šatách.

The mother-in-law claimed the gown was 'cream'. Credit: @jazzyhop555/TikTok                                                                                                                   TikTok

Jasmine vysvetlila, že bola odhodlaná vyzerať vo svoj veľký deň dobre, a tak išla nakupovať so svojou svokrou, aby si kúpila biele čipkované šaty s flitrami.

Namiesto toho, aby sa svokra rozhodla pre šaty akejkoľvek inej farby, zvolila si biele, filtrované šaty v štýle morskej panny.

Jasmínin manžel nemal žiadne vysvetlenie pre výber šiat svojej matky a Jasmine priznala, že sa cítila „zahanbene“.

Nedokázala ani opísať, čo pri tom cíti a vedela, že jej to pokazilo všetky svadobné fotografie.

Po tom, čo obaja konfrontovali matku, dostali od nej správu, že sa ospravedlňuje. Pravdou však bolo, že na Vianoce rozposlala všetkým pohľadnice, na ktorých bola v spomínaných šatách. Svokra na tom nevidela nič zlé a prezentovala všetko tak, že ide o smotanovú farbu, hoci rozdiel bol skutočne minimálny.

Keď niektorí tvrdili, že jej manžel sa mal postaviť svojej mame vo svadobný deň, Jasmine zdôraznila, že sa obaja tak sústredili na to, aby sa dobre zabavili, že ich nezaujímali jej šaty.

Skončilo to tak, že po privítaní ich prvého potomka na svet, nie sú so svokrou v žiadnom kontakte.

 

zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Žena zostala ako „obarená“ po tom, čo sa jej svokra objavila na svadbe v bielych šatách”