Pred 4 rokmi si tento slobodný muž adoptoval „nezvyčajné“ dievča, ktorého sa zrieklo 20 rodín. Takto vyzerá a žije dnes

Muž na tejto fotografii je Luca, ktorý vždy chcel byť otcom. Keďže mu však nevyšiel osobný život, ako 41-ročný sa rozhodol adoptovať si dievča z detského domova. Dievčatko, ktoré si vybral, nebolo úplne obyčajné. Od narodenia mala diagnostikovaný downov syndróm.

Dievča si adoptoval

Lucovi trvalo veľmi dlho, kým dal dokopy všetky dokumenty, pretože pre slobodného mladého muža nie je ľahké vziať si dieťa.

Napriek tomu urobil maximum a podarilo sa mu to. Ukázalo sa, že biologickí rodičia opustili dieťa hneď po pôrode a všetci kandidáti na adopciu nedokázali akceptovať diagnózu.

Muž sa nenechal odradiť a prevzal zodpovednosť za život dievčaťa. Svoju adoptívnu dcéru rozmaznáva a dáva jej všetok čas, ktorý potrebuje, aby sa cítila ako úplne normálne dieťa.

Teraz dievčatko vyrástlo a robí veľké pokroky vo svojom vývoji. Jej nový otec sa stal populárnou osobou na Instagrame vďaka svojmu talentu ako spisovateľ. Nie je to tak dávno, čo Luca vydal svoju prvú knihu, ktorá si získala lásku verejnosti na internete.

zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Pred 4 rokmi si tento slobodný muž adoptoval „nezvyčajné“ dievča, ktorého sa zrieklo 20 rodín. Takto vyzerá a žije dnes”