Láska vášho života zvyčajne prichádza po chybe vášho života

Veľká láska prichádza až po veľkej chybe, pretože naše chyby menia náš osud. A niekedy sa musíme zlomiť, aby sme sa zmenili a stal sa z nás opäť jeden celok.

Keď sme zamilovaní, vždy investujeme do vzťahov veľa energie bez toho, aby sme vedeli, že toto všetko je úplne zbytočné. A keď sa naše srdcia rozbijú na malé kúsky, znova a znova sa pýtame, prečo sa to stalo.

Ale čo ak je to tá najlepšia vec, ktorá sa vám mohla stať? Možno by ste sa nikdy nevzdali toxického vzťahu, ak by ste z nich neboli vytesnení. Niekedy sme v tom tak tvrdohlaví a vytrvalí, že sa držíme toho, čo považujeme za lásku, ktorá nám nakoniec len ublíži.

Možno neexistovala iná cesta.

Bol to impulz, ktorý potrebujete, aby ste sa vzdialili od niečoho, čo pre vás nebolo určené. Možno ste museli padnúť na dno, aby ste dali dohromady vaše puzzle, no tento krát už iným spôsobom.

Možno ste sa najskôr museli nájsť vy sami, aby vás potom našiel človek, ktorý vám bude vyhovovať. Vaše zlyhania sú príležitosťou naučiť sa niečo nové. Môžete napríklad zistiť, ako by skutočná láska mala, či nemala vyzerať.

Láska je vždy o dvoch. Láska by sa nemala vyžadovať. Každý, kto chce byť vo vašom živote, si nájde čas a príležitosť byť vo vašej blízkosti.

Láska by nemala byť chladná. Mali by ste pociťovať teplo, bez ohľadu na to, aké je vonku ročné obdobie. Nikdy by ste nemali túžiť po objatí a bozkoch.

Láska by nemala byť hluchá voči vašim problémom. Vždy by ste mali mať niekoho, kto bude po vašom boku, kto bude počúvať, aj vtedy, keď nebudú môcť pomôcť. Vo vzťahu by ste sa nemali cítiť osamotení.

Láska by nemala byť mučením.

Nemala by ste kvôli nej plakať častejšie ako sa usmievať. Láska nemôže žiť v násilí. Budete mať pocit, že patríte k inej osobe, no pritom ste slobodní ľudia. Máte slobodu byť samými sebou.

Buďte vďační za chybu svojho života. Pripravila vás na to, čo bolo nutné. Pripravila ťa na skutočný život. Pripravila ťa na lásku svojho života.

Vaša chyba vás naučí rozpoznať tú osobu hneď, keď vstúpi do vášho života. Zistíte to, o tom niet pochýb. Budete pociťovať spriaznený vnútorný svet, ktorý ste hľadali tak dlho, pretože nakoniec budete s niekým, kto sa o vás stará rovnako, ako vy o neho.

Vzájomné porozumenie a chémia, ktoré vzniknú medzi vami, budú magnetizujúce. Bude vás to k sebe ťahať čoraz viac bližšie a bližšie. Bude pre vás ľahké urobiť si plány a tráviť čas spoločne, pretože tento človek vás chce vidieť rovnako ako vy jeho.

Všetko bude vzájomné a budete to cítiť. Táto láska vás zároveň upokojí. Bude sa cítiť v bezpečí. Budete mať pocit, že ste konečne našli svoj domov, a nebudete mať o tom žiadne pochybnosti. Prvýkrát vo svojom živote budete mať istotu.

To všetko bude spôsobené najväčšou chybou vášho života. Kvôli tejto chybe ste si zobrali kúsky svojho srdca a zložili ich do svojho vlastného jedinečného štýlu, ktorý k vám pritiahne lásku vášho života.

zdroj:takprosto.cc

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Láska vášho života zvyčajne prichádza po chybe vášho života”