VIDEO: Televíznej moderátorke vypadol zub priamo v živom vysielaní

Hovorí sa, že v živom vysielaní sa môže stať čokoľvek. Marichka Padalko mala počas uplynulých dní najhoršie vysielanie, v ktorej sa jej stala nehoda ako z najhoršej nočnej mory.

Padalko čítala správy tak, ako už naozaj mnohokrát počas svojej niekoľkoročnej kariéry televíznej novinárky na Ukrajine. Zrazu, ako uvidíte vo videu, jej jeden z jej predných zubov vypadol skôr, ako si stihla položiť ruku pred ústa.

Moderátorka však reagovala viac než profesionálne, pokojne a rýchlo sa zotavila z prerušenia po tom, ako si vypadnutý zub skryla do ruky, aby pokračovala v čítaní ranných správ.

Moderátorka prezradila: ,,Áno, skutočne som stratil časť predného zubu počas živého vysielania TSN. Toto bola pravdepodobne moja najviac nepríjemná skúsenosť za 20 rokov kariéry.“

Vysvetlila, že pôvodný zub sa jej zlomil pred viac ako 10 rokmi, keď ju jej dcéra omylom buchla budíkom. „Živé vysielanie je úžasné, pretože je to vždy nepredvídateľné,“ uviedla.

Zdroj: 7newx.com.au

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “VIDEO: Televíznej moderátorke vypadol zub priamo v živom vysielaní”