Chlapec zdieľa fotky pred a po 745 dňoch od ukončenia liečby. Jeho premena je neuveriteľná

Reddit zverejnil fotky chlapca, ktorému sa po tom ako skončil s drogami podarilo otočiť jeho život. Príspevok mal viac ako 95,8 tisíc lajkov.

Chlapec na fotografiách je Travis, ktorý bojuje s drogovou závislosťou. Svoj úspech oslávil príspevkom na Twitteri. Bez opiátov a benzodiazepínov je už dva roky. Po tom, čo sa dozvedel, aký úspech mal jeho príspevok, sa neskôr pripojil do diskusie na Reddite, aby sa podelil o svoju cestu.

„Najťažšia vec, akú som kedy v živote urobil. Zostal som v rehabilitačnom centre viac ako rok a pol, pretože som si neveril.“

Inšpirujúce príbehy ako je tento ukazujú, že bez ohľadu na to, aké ťažké a náročné môže byť získanie vášho života späť, je to možné a určite to stojí za to. Tieto drastické fotky pred a po hovoria hlasnejšie ako slová. Ak môžu pomôcť aspoň jednej osobe v zúfalej potrebe motivácie a podpory, zdieľajte ich !

Travis oslávil 745 dní bez drog prostredníctvom príspevku na Twitteri

jusalotofpain

Príspevok uverejnený 13. mája získal 847,8 tisíc komentárov a 69,4 tisíc lajkov a množstvo povzbudivých správ.

jusalotofpain

Od tohto dňa som každý deň hľadal skutočne šťastný a milujúci život.“

hollowed

jusalotofpain

Keď sa Travis vrátil naspäť do života, rozžiaril sa.

hollowed

hollowed

Takto reagovali ľudia na Twitteri na úžasnú premenu Travisa.

hollowed

hollowed

hollowed

Zdroj: www.boredpanda.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Chlapec zdieľa fotky pred a po 745 dňoch od ukončenia liečby. Jeho premena je neuveriteľná”