Príbeh zo života: Ako si 71-ročná žena získala srdce 17-ročného chlapca. Sú spolu šťastní aj napriek fámam

Dohadzovačka Roza Syabitova verí, že keď si starší muž vezme mladé dievča, ide o zločin.

Čo však v prípade keď sa 17-ročný chlapec sa zamiluje do ženy po 70-tke. Vzťahy s vekovým rozdielom sú niečo, o čom koluje veľa predsudkov.

Pre niekoho je akceptovateľný rozdiel pár rokov, pre niekoho nie je prekážkou ani 10 a sú aj takí, ktorým nevadí 50-ročný rozdiel.to sa stalo v prípade Garyho a Almedy.

Keď mal chlapec 17 rokov, stretol 71-ročnú Almedu a zamiloval sa. Mnohí nerozumeli tejto láske, ale pár si z toho očividne nič nerobil.

Vzťahy s vekovým rozdielom 53 rokov

Pár sa stretol na pohrebe jej syna Roberta. Žena mala depresiu, veď čo môže byť horšie, ako pochovať vlastné dieťa. Gary jej prejavil niekoľko láskavých slov, čo jej aspoň trochu pomohlo. Žena priznáva, že ju okamžite upútala pozornosť na Garyho oči.

Zdalo by sa, že tu to aj skončí. Neskôr sa však obaja stretli v kaviarni a dali sa do reči.

Hovorí sa, že staršia a mladšia generácia majú zvyčajne úplne odlišné záujmy či názory, ale Gary a Almeda zrejme našli spoločnú reč.

Mladý muž bol k žene veľmi láskavý, pretože chápal, že prežíva smutné obdobie plné samoty. Mimochodom, bola vydatá 43 rokov, ale prišla o manžela aj o syna.

Vzťah viedol k svadbe

Netrvalo dlho a Gary ju požiadal o ruku. Spočiatku mali určité pochybnosti o tom, čo si ľudia pomyslia, no podarilo sa im na to nemyslieť. Sú už 5 rokov manželia a žijú spolu s Almedinou vnučkou v jej dome. 70-ročná žena dokázala, že nikdy nie je neskoro obliecť si svadobné šaty.

Čo si mysleli ľudia? Almeda priznáva, že mnohí známi a priatelia sa jej otočili chrbtom a prestali s ňou komunikovať. Áno, nie je to najštandardnejšie manželstvo, ale ak sa spolu cítia dobre, prečo by sa mali riadiť zaužívanými stereotypmi?

Niektorí priatelia sa s ňou opäť začali stretávať, keď videli, že aj po piatich rokoch manželstva sú ich vzájomné city rovnaké ako na začiatku a nešlo len o vypočítavosť zo strany mladého Garyho.

Stojí za zmienku, že Gary si aj predtým vyberal ženy vo vyššom veku. Skúšal mať vzťah aj so 77-ročnou susedou a počas školských čias sa zamiloval do svojej 32-ročnej učiteľky. Po stretnutí s Almedou si uvedomil, že táto žena je láskou na celý život. „

V tebe som našiel nielen najúžasnejšiu manželku, ale aj navždy moju jedinú spriaznenú dušu. Milujem ťa do môjho posledného dychu, pani Hardwicková.“

Čo si myslíte o manželstvách s vysokým vekovým rozdielom? Veríte, že všetky vekové kategórie majú šancu na lásku?

Zdroj:TAKPROSTO.CC

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Príbeh zo života: Ako si 71-ročná žena získala srdce 17-ročného chlapca. Sú spolu šťastní aj napriek fámam”