Stavbu domu za 6 hodín, ktorý stojí len 28 tisíc eur. Viete sa s ním kedykoľvek premiestniť inde

Mnoho mladých rodín v týchto dňoch rieši závažnú otázku bývania viac ako kedykoľvek predtým. Cena nehnuteľností dosiahla svoj najvyšší strop a mladí ľudia sa tak musia zadlžovať, aby si mohli dovoliť bývanie ich snov. Touto otázkou sa dlhšie zaoberal Talian Renato Vidal, ktorý navrhol premiestniteľný dom za 28 000 eur, čo je podstatne nižšia cena ako pri klasických tehlových domoch.

Ak si myslíte, že dom je určite z drevotriesky a nevydrží ani len silnejší dážd‘, mýlite sa. Dom má všetky potrebné osvedčenia a vyrába sa z materiálov v porovnateľnej kvalite ako klasické domy. Ak sa niekto takýto dom rozhodne postaviť, môže si vybrať z viacerých rozlôh, avšak každý jeden dom obsahuje kúpeľňou so sanitou, s kuchynskými prípojkami, schodmi a technickou miestnosťou.

Okrem bežného vybavenia vám do domu môže namontovať solárne panely ako ekologickejšiu variantu vykurovania, čističku vody a LED osvetlenie.

Základnými vlastnosťami alternatívneho domu s názvom M.A.Di. sú:

    • je postaviteľný za 6 hodín,
    • dokážu ho postaviť traja ľudia,
    • nepotrebuje betónové základy,
    • má moderný dizajn.

Dom M.A.Di vo výstavbe

https://www.youtube.com/watch?v=usbyJLOiFbE

Fotografie a viac info na stránke výrobcu © madihome.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Stavbu domu za 6 hodín, ktorý stojí len 28 tisíc eur. Viete sa s ním kedykoľvek premiestniť inde”