3 jednoduché spôsoby, aby sa do vás muž zaľúbil. Nemusíte mať ani vypracované telo

Chcete, aby oči muža boli len a len na vás ? Radi by ste, aby bol na vás úplne závislý? Ak áno, ste na správnom mieste.

Tu je jednoduchý sprievodca, ktorý vám presne povie, čo potrebujete urobiť …

Buďte tajomná

Mali ste niekedy po rande pocit duševného cítenia, mysleli ste si že toho muža úplne nepoznáte? Ak áno, pravdepodobne ste mali záujem ho znova vidieť. To isté platí pre mužov.

Ak ste taká žena, ktorá preberá rozhovor alebo zdieľa všetko od vašich detských spomienok až po vaše najhlbšie tajomstvá, potom nebude nútený volať vám.

Namiesto toho, aby ste mu vyliali srdce, je dôležité, aby ste zadržali nejaké informácie a nechali ho, aby sa začal zaujímať viac.

Upozorňujeme tiež, že to nie je len pre osobné konverzácie, ale vzťahuje sa aj na textové správy, telefonické hovory, on-line správy, práce.

Buďte pozitívna

Viac ako len úsmev, emócie vo všeobecnosti sú nákazlivé. To znamená, že ak ste pesimistický alebo sebavedomejší typ, tieto pocity ovplyvnia rande tiež.

A čo je ešte dôležitejšie, muži sú priťahovaní k šťastným  ženám. Rovnako ako vy by ste nechceli stretnúť niekoho, kto je vždy smutný , ani muži. Preto je také dôležité byť pozitívnou a pokúšať sa nájsť dobré veci v každodenných situáciách.

Nedaj sa ľahko získať

Teraz sa to v priebehu rokov spochybňuje, ale verte mi, funguje to.

Pretože muži sú v mysli lovci, chcú si získať lásku a pozornosť ho udrží. Keď sa to stane, stane sa na vás závislým.

Aby ste tak urobili, je dôležité, aby ste neboli „príliš k dispozícii“. To znamená, že neprestanete s tým, čo robíte, aby ste ho videli, ale si nastavíte určité štandardy pre seba, keď príde na plánovanie rande.

Taktiež je dôležité, aby ste s ním neboli stále v kontakte. Ak robíte vy tú všetku textovú správu, zasielanie správ, telefonovanie atď., nebudete pre neho tajomná. Namiesto toho nech on je ten, kto sa vám prvý ozve.

zdroj.takprosto.cc

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “3 jednoduché spôsoby, aby sa do vás muž zaľúbil. Nemusíte mať ani vypracované telo”