Nová kniha Horoskopy 2024 vám povie, čo vás čaká v budúcom roku

Aj vo vašom živote boli v uplynulých 3-4 rokoch samé drámy, viac vzrušenia, smutných správ, stresu a napätia? Všetci sme to zažili na vlastnej koži. Rok 2024 by však mal byť upokojením rozbúreného oceánu. Tvrdí to popredná česká astrologička a autorka kníh o joge, alternatívnej medicíne a ľudovom liečiteľstve PhDr. Olga Krumlovská.
Prichádza s knihou Horoskopy 2024, v ktorej vypracovala horoskopy nielen pre základných dvanásť znamení, ale aj pre tzv. dekády. Nimi autorka rozdeľuje každé znamenie na tri „podznamenia“, takže jednotlivé predpovede sú oveľa výstižnejšie a presnejšie.

Kniha sa začína znamením Baran (21.marec – 20.apríl).
Najskôr priblíženie samotného znamenia a akí sú ľudia narodení v tomto znamení. Ako pristupujú k životu, ako sú na tom zdravotne ap.
Zaujímavá je podkapitola Vhodná dovolenka, čiže destinácie a krajiny, kde sa bude toto znamenie najlepšie cítiť.
Ďalšia kapitola – Čomu sa vyhnúť.

Potom už znamenie rozdelené na dekády a podrobný popis, orientačný diagram ascendentov, partnerských vzťahov, kariéry a rodiny. 

Chcete presnejšie predpovede?
Ak poznáte svoju hodinu narodenia, podľa orientačnej tabuľky sa môžete dozvedieť, kde sa nachádzajú štyri najdôležitejšie oblasti vo vašom horoskope.
„Znamenie, v ktorom sa nachádza ascendent, hovorí o tom, ako pôsobíte na ostatných, pretože vaše okolie vás vníma podľa ascendentu, bez ohľadu na to, v akom znamení ste sa narodili. Keď ho spoznáte, pochopíte, prečo na vás ľudia reagujú určitým spôsobom,“ vysvetľuje autorka.

Veľmi zaujímavá časť knihy je vždy kapitola Nechajte sa viesť splnom a novom.
V priebehu roka nie sú splny a novy mesiaca rovnaké. Záleží na tom, v akom znamení a kde sa vo vašom horoskope nachádzajú. „Dobre postavený spln vám môže veľmi pomôcť a prospieť, naopak nepriaznivý nov sa môže postarať o vašu skazu oveľa viac ako obávaný spln. Vo všeobecnosti platí, že nov je vždy vhodný pre nové začiatky, zatiaľ čo spln situácie vyhrocuje a dramatizuje,“ ozrejmuje Olga Krumlovská túto časť svojej knihy Horoskopy 2024

PhDr. Olga Krumlovská je známa astrologička a spisovateľka, ktorá v susednom Česku každý rok prináša horoskopy na budúci rok. Stali sa veľmi populárnymi a tak po prvý raz vychádzajú aj v slovenčine. Ponúkajú totiž základné predpovede na daný rok, rady, čím sa riadiť a čomu sa vyhýbať. Ako sa starať o partnerský vzťah, o svoje zdravie aj financie.

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Nová kniha Horoskopy 2024 vám povie, čo vás čaká v budúcom roku”