Móda: Štýlové asymetrické účesy, ktoré vám dodajú sebavedomie a pocit výnimočnosti

Široká škála účesov umožňuje každej žene vybrať si a vytvoriť dokonalý vzhľad. Klasické účesy sú stále v móde, ale asymetrické tento rok získavajú veľkú popularitu. Voľba takéhoto strihu sa hodí pre každú dĺžku vlasov a tak si ho môžu dopriať či už mladšie ženy alebo aj zrelé dámy v najlepších rokoch.

Výhody asymetrického strihu

Správne zvolený strih nie je len módnym trendom, ale aj príležitosťou skryť prípadné nedokonalostí tváre. Asymetrické účesy majú neuveriteľný efekt a ponúkajú nasledujúce výhody:

  • Vďaka asymetrickému strihu je žena schopná zlepšiť vnímanie svojho vzhľadu
  • Strihy nemajú žiadne vekové obmedzenia a sú vhodné pre ženy preferujúce akýkoľvek životný štýl
  • Zrelé dámy získajú omladzujúci efekt a mladé dámy – extravagantný a zvodný look
  • Vďaka rôznej dĺžky vlasov môžete každý deň vymýšľať nové štýlové účesy
  • Hlavným plusom asymetrického účesu je to, že žena bude schopná skorigovať črty svojej tváre a získať tak požadovaný vzhľad

Asymetrický účes na krátkych vlasoch s ofinou

Tvár ženy bude vďaka krátkemu asymetrickému účesu súmernejšia a výraznejšia. Takýto strih sa hodí na akékoľvek nosenie – ležérny, klasický ale aj pouličný štýl. Čaro, ktoré žena získa pomocou tejto voľby účesu, bude neuveriteľne silné a zvodné.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Tatyana Yunusova (@tanyusha_younusova)

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Short Hair ✂️ Pixie Cut (@pixiepalooza)

Krátke vlasy s asymetrickým strihom sa najviac hodia k účesom:

  • Hravý pixie
  • Trendy bob
  • Nezbedný účes pre divošku od prírody
  • Elegantný chlapec
  • Ženské kare

Ak si necháte zaholiť nejaké miesta na vašom účese, získate veľmi efektívny, odvážny a zvodný look.

Asymetrické účesy pre vlasy strednej dĺžky s ofinou

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Alexandre Takao Yamasato (@alexandre_takao)

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Alexandre Takao Yamasato (@alexandre_takao)

Do strednej dĺžky vlasov môžete pretaviť všetku svoju predstavivosť. Asymetrický účes bude viditeľný najmä pri strihoch ako dlh kare, bob a rôznych kaskádovitých variantov. Vzhľadom na všestrannosť účesov si ho môžu dopriať ženy rôzneho veku. Pokiaľ je to žiaduce, dĺžka vlasov sa dá prispôsobiť požiadavkám ženy, ale nemalo by to byť príliš viditeľné. Pre mladé a ambiciózne dámy je vhodný asymetrický účes, kde na jednej strane zostávajú dlhé natočené pramene vlasov a druhá strana sa zostríha úplne na krátko. K asymetrickému strihu stredne dlhých vlasov sa hodí akýkoľvek štýl ofiny – „roletka“, predĺžená ofina, rovná ale aj úplne krátka.

Asymetrický účes pre dlhé vlasy s ofinou

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Alexia Meyer (@am.beauty.hair)

Majiteľkám dlhých vlasov s kučerami sa môže páčiť možnosť asymetrického strihu. Výhodou tejto dĺžky je, že asymetria sa dá zvoliť individuálne. Skvelý vzhľad sa získa vďaka tomu, že rysy tváre sa stávajú proporcionálnejšie a dlhá časť vlasov je schopná zakryť prípadne nedostatky. Pre asymetrický strih dlhých vlasov je vhodný kaskádovitý účes alebo štýlová „postupka“. Je lepšie, ak v tomto prípade zvolíte dlhšiu ofinu, aby ste dosiahli štýlovejší vzhľad.

Asymetrické strihy s ofinou umožňujú každej dáme získať nový, hypnotizujúci a neuveriteľne atraktívny vzhľad. Nepotrebujete na to špecifickú dĺžku vlasov a taktiež nemusíte spĺňať žiadne vekové rozhranie, aby ste si mohli dovoliť účes asymetrického strihu. Nebojte sa experimentovať!

Zdroj: budvtemi.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Móda: Štýlové asymetrické účesy, ktoré vám dodajú sebavedomie a pocit výnimočnosti”