Modlitba matiek za šťastie svojich detí. Nezabudnite na ňu hlavne ráno. Dajte silu vašim deťom!

Modlitba prichádzajúca z hĺbky srdca matky, ktorá je požehnaná Božou milosťou, sa stáva silou pre jej deti. Matkina modlitba je nevyhnutná pre to, aby deti uspeli v práci a dosiahli šťastie v živote, píše portál Stiri Actuale.

Mamy, proste o požehnanie pre svoje deti!

Modlitba matky za deti.

„Bože, Stvoriteľ všetkých bytostí! Tvojou milosťou si ma urobil hodnou byť matkou, tvoja milosť mi dala deti, dovolím si povedať, že sú to tvoje deti, pretože si im dal život, dal si im nesmrteľnú dušu, poslal si ich do správneho života podľa Tvojej vôle a prijal si ich.

Dobrý pane, zmiluj sa nad nimi, dovoľ im zdieľať sviatosti Tvojej zmluvy a posväť ich svojou pravdou, aby oslavovali Tvoje sväté meno!

Pomôž mi ich vychovať na slávu Tvojho mena a na dobro Tvojho srdca! Daj mi túto trpezlivosť a silu!

Nauč ma vypestovať v ich srdciach koreň skutočnej múdrosti! Osvieť ich Svetlom Tvojej múdrosti, ktorá vládne celému svetu! Nauč ich, milovať Ťa celou svojou dušou, aby sa Ťa držali celým svojím srdcom a aby mali na zreteli Tvoje slová po celý svoj život!

Daj mi schopnosť ukázať im, že skutočný život spočíva v dodržiavaní prikázaní, že viera a práca robia život, ktorý stojí za to tu žiť, a vo večnosti dáva nespočetné šťastie. Odmeň ich s dychtivosťou sa učiť, aby získali skutočné chápanie vecí, ktoré potrebujú pre prospech ľudstva.

Dobrý pane, daj mi múdrosť učiť deti, aby sa nedržali tých tých, ktorí nepoznajú strach z Boha. Pomôž mi, ubrániť ich od nečestných ľudí, ktorí by ich odviedli z Tvojej cesty.

Želám svojim deťom všetko pozemské dobro, prajem im požehnanie! Rozhodni o ich osude podľa svojej vôle, nezbavuj ich chleba a posielaj im všetko, čo potrebujú včas. Buď milosrdný k ich hriechom mladosti a neznalosti.

S dobrou vôľou prijímaj ich modlitby, daj im úspech vo všetkých dobrých skutkoch, neodvracaj sa od nich v dobe ich ťažkostí. Daj im svoju milosť, aby ich mohol anjel strážny ochraňovať a bol s nimi na každom kroku.

Amen. „

Nezabudnite modliť sa za svoje deti!

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Modlitba matiek za šťastie svojich detí. Nezabudnite na ňu hlavne ráno. Dajte silu vašim deťom!”