Najlepšie a pohodlné šaty pre nevesty, ktoré čakajú bábätko. Inšpirujte sa aj vy

Svadobné šaty sú jedným z najdôležitejších bodov dokonalej svadby. Veď práve nevesta je kráľovnou tejto udalosti. Pre nevestu je dôležitý každý detail, pretože chce vyzerať najkrajšie zo všetkých. Ale čo keď je nevesta tehotná?

Mnoho ľudí si myslí, že tehotenstvo môže narušiť svadobnú idylku, ale vôbec to tak nie je. V tomto článku sa presvedčíte o opaku. Predstavíme vám totiž výber najkrajších šiat pre tehotné nevesty.

Svadobné šaty pre budúce mamičky

1. Klasické dlhé šaty sú skvelou voľbou pre tehotnú ženu. Nehu dodáva krásna čipka. Dôraz by sa v tomto prípade by sa nemal robiť na pás, ale na hornú časť oblečenia. Jemný opasok tesne nad bruchom urobí svoje.

2. Môžete tiež zvážiť verziu šiat s otvorenými ramenami a zdobeným topom.

Celý dôraz tak bude kladený na plecia a výstrih, čím sa pozornosť odvráti od zaobleného bruška. Na krk môžete pridať masívny šperk.

3. Mnohé dievčatá snívajú o tom, že budú na svojej svadbe ako princezné už od detstva. A tehotenstvo nie je dôvodom na to, aby ste od toho upustili! Naopak, nádherné šaty pristanú aj tehotnej neveste.

4. Ďalšou skvelou možnosťou sú šaty v gréckom štýle.

5. Pre nevesty, ktoré sa rozhodnú mať svadbu v lete, budú voľné šaty z ľahkých materiálov vynikajúcou možnosťou. Vyzerajú luxusne a zároveň sú pohodlné.

6. Šaty s výstrihom dokonale zmenia upriamia pozornosť práve naň. Vďaka tomuto strihu bude aj najjednoduchší outfit vyzerať luxusne.

7. Kto povedal, že šaty musia byť dlhé? Nevesta si môže vybrať aj krátke šaty. Táto možnosť vyzerá rovnako dobre a navyše pomôže vyniknúť krásnym nohám.

8. Úplne jednoduché šaty sú tiež dobrou voľbou.

9. A čo tak retro?

10. Môžete si vybrať aj šaty inej farby, bude to vyzerať rovnako dobre.

11. Miniatúrna mašlička zvýrazní váš stav. Takáto dekorácia bude pôsobiť veľmi milo a jemne, a budete najkrajšou nevestou.

12. A čo netradičné riešenia?

13. Osobne ma najviac zaujali najjednoduchšie voľné šaty. Vyzerajú tak žensky a krásne, netlačia a sú také nežné.

14. Ešte jedna skvelá možnosť. Nadýchaná sukňa, jemný modrý odtieň … krása.

15. A nezabudnite na klasiku a jednoduchosť. Úzke ramienka, jednoduchý štýl – perfektná kombinácia.

Čo myslíte? Oplatí sa poponáhľať so svadbou keď je nevesta v očakávaní?

zdroj: takprosto.cc 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Najlepšie a pohodlné šaty pre nevesty, ktoré čakajú bábätko. Inšpirujte sa aj vy”