streda, 24 júla, 2024

Potetovaný otec čelí negatívnym reakciám, pretože ľudia si myslia, že je hrozný otec – potom jeho žena odhalí pravdu

Hoci mnohí považujú tetovanie za formu umenia a sebavyjadrenia, nie každý ho dokáže prijať, najmä v extrémnejších prípadoch.

Richard Huff, otec siedmich detí, čelí kritike a odsudzovaniu, pretože jeho telo je pokryté tetovaním. Veľa negatívnych reakcií sa mu dostáva najmä na internete, ale aj v bežnom živote ho posudzujú cudzí ľudia.

Richard a jeho partnerka Marita sú milovníkmi tetovania a vedia, že nie každému sa páči.

S tetovaním začal v 17 rokoch, keď sa pripravoval na vstup do amerického námorníctva. „Stala sa z toho skutočná závislosť. Začal som nohami a postupoval som ďalej, pretože v armáde ste vtedy nemohli mať tetovanie na ruke ani na inom viditeľnom mieste,“ povedal.

Kalifornčan si odvtedy okrem iného nechal vytetovať mená svojich detí na tvár a pery svojej dcéry na čelo. „Mám asi 85 až 90 % tela pokrytých atramentom, pravdepodobne viac ako 240 tetovaní. V najbližších štyroch rokoch chcem pravdepodobne pokryť 100 % svojho tela tetovaniami,“ povedal Richard.

„Neviem, či je to bolesťou alebo umeleckými dielami, ktoré si na seba šijete, ale jednoducho sa to stáva ohromujúcim,“ dodal o svojej „závislosti na atramente“.

Marita má tiež veľa tetovaní a chce ich viac, ale svoju tvár chce nechať voľnú. „Myslím, že jedného dňa Richarda dobehnem. Ale moja tvár je tabu, túto krásnu tvár nemožno zakryť,“ povedala.

Extrémny vzhľad dostal Richarda už viackrát do problémov:

raz ho napríklad zastavila polícia, keď hľadali iného muža. Jeho tetovania z neho však robia aj zlého otca a značný vekový rozdiel medzi manželmi je zdrojom kritiky.

Richard má 51 rokov a Marita 29 rokov, sú spolu už niekoľko rokov a majú sedem detí: dvoch synov z Richardovho predchádzajúceho vzťahu, dvoch synov a dcéru z Maritinho predchádzajúceho vzťahu a dve dvojičky.

Deťom tetovania ich otca neprekážajú, a hoci si ich kamaráti v škole myslia, že Richard vyzerá „strašidelne“, sú na svojho otca hrdí a vôbec si nemyslia, že je strašidelný, v skutočnosti si myslia, že mu tetovania veľmi pristanú.

Marita sa však priznala, že keď sa prvýkrát stretli, mala z Richarda trochu strach. „Myslela som si, že ma chce okradnúť.

Zo začiatku som Richarda naozaj posudzovala podľa vzhľadu, ale keď som ho trochu spoznala, uvedomila som si, aké má veľké srdce,“ povedala.

Hoci na internete dostávajú veľa negatívnych komentárov a mnohí ľudia sa Marity pýtajú, ako si mohla za partnera vybrať „takú príšeru“, Richard sa týmito názormi nenecháva príliš rozrušiť: „Ak niekto dokáže vysloviť takéto negatívne komentáre, znamená to, že má problém sám so sebou, pretože posudzuje iných,“ hovorí.

Tiež hovorí, že ju zaujíma len šťastie jej rodiny, a dodáva, že v reálnom živote dostáva viac pozitívnych komentárov a má pocit, že jej tetovania urobili jej deti otvorenejšími.

 

Zaujal Vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Ďakujeme 🙂

Najnovšie

3 príznaky toho, že vás partner podvádza. Toto by ste mali vedieť

V medziľudských vzťahoch, najmä v partnerských vzťahoch, je základom...

Lekárovi sa podarilo určiť hmotnosť ľudskej duše! Jeho experiment ohúril verejnosť

Podľa všeobecného presvedčenia váži ľudská duša 21 gramov. Je...

Prečítaj si aj

3 príznaky toho, že vás partner podvádza. Toto by ste mali vedieť

V medziľudských vzťahoch, najmä v partnerských vzťahoch, je základom...

Lekárovi sa podarilo určiť hmotnosť ľudskej duše! Jeho experiment ohúril verejnosť

Podľa všeobecného presvedčenia váži ľudská duša 21 gramov. Je...

Doma si robíme CHUTNÝ bujón bez éčok – V obchode ho už nekupujeme. Takto si ho urobte aj vy

Vôňa tohto domáceho bujónu sa po uvarení polievky bude...
Romana
Romana
Volám sa Romana a som redaktorkou pre portál Mysmezeny.sk Medzi moje obľúbené témy patrí história, vzťahy a náboženstvo 🙏

Lekári povedali mamičke s nadváhou, že je najlepšie ukončiť tehotenstvo – keď jej rozrezali brucho, všetci zostali ticho

Stať sa rodičom znamená pozrieť sa na svoj život z úplne novej perspektívy. Keď príde na svet nový život, ako rodič urobíte všetko pre...

3 príznaky toho, že vás partner podvádza. Toto by ste mali vedieť

V medziľudských vzťahoch, najmä v partnerských vzťahoch, je základom trvalého puta dôvera a úprimnosť. Žiaľ, nevera je problém, s ktorým sa môžu stretnúť aj...

Lekárovi sa podarilo určiť hmotnosť ľudskej duše! Jeho experiment ohúril verejnosť

Podľa všeobecného presvedčenia váži ľudská duša 21 gramov. Je to však naozaj pravda? Viera v nesmrteľnosť duše je základom väčšiny náboženstiev a môže byť...
Verified by MonsterInsights