Zoznamovanie sa cez internet, patrí k súčasnému spôsobu života.

Potvrdzujú to aj čísla

Dnes nie je náročné si nájsť partnera aj bez osobného kontaktu. Takéto zoznamovanie preferuje stále viac ľudí, vďaka čomu sa to stáva súčasným životným štýlom. O tom, či je to vhodný a vždy ideálny spôsob si musí zvážiť každý sám. Internet dnes vládne celému svetu a dalo by sa povedať, že v rozumnej miere je to dokonalý spôsob na komunikáciu a šírenie informácií. Najmä u mladých ľudí sa táto technológia teší obľube, no ani tie staršie ročníky to celkom nezavrhujú.

1 milión zdieľaných odkazov za každých 20 minút

Podľa svetového štatistického portálu by sa dalo povedať, že forma komunikácie cez sociálne siete je na vysokej úrovni. Udáva sa, že celkový počet aktívnych užívateľov na jeden mesiac na najznámejšej sociálnej sieti je 1 754 000 000 ľudí a každých 20 minút je na nej zdieľaných približne 1 milión odkazov a poslaných zhruba 3 milióny správ. To svedčí o obrovskej sile tohto média a schopnosti ovládania internetu. Vďaka tomu sa ľudia oveľa ľahšie zoznámia a nadviažu nejeden kontakt.

Ako je to s bezpečnosťou

Virtuálny svet je k dispozícií takmer všade a umožňuje ľudom slobodný prístup k informáciám. To je asi jedna z tých príjemnejších stránok, pretože človek získa prehľad. Ochrana súkromia je vec druhá. Počet falošných profilov na Facebooku je až 81 000 000. Nie vždy je tu zaručená anonymita charakteristická hlavne pre prevádzkovanie zoznamky, ktorá je tiež na internete veľmi často vyhľadávaná.

Špecifické zoznamky sú na tom lepšie

Práve jednoduchý prístup a ovládanie sa stávajú výhodné pre viacerých ľudí a dokonca až 3 % ľudí vo veku 65+, ktorí môžu mať už sem tam aj problém so zväčšením penisu sa snažia využiť formu zoznámenia a spoločnej konverzácie cez zoznamku. V prípade užívateľov internetu vo  veku od 18 do 24 rokov je to až 27 % ľudí, ktorí sa zoznamujú cez internet. V porovnaní s rokom 2013 je to obrovský nárast, kedy to bolo len 10 %. Pokiaľ to nie je vec, ktorá škodí a šíri násilie, nie je dôvod na žiadne negácie. Koniec koncov je zoznámenie samo o sebe príjemnou vecou, ktorá si vyberie svoju formu asi najlepšie.

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Zoznamovanie sa cez internet, patrí k súčasnému spôsobu života.”