back to top
nedeľa, 21 apríla, 2024

Krásne dámske svetre a overaly, ktoré vás zahrejú aj pri výlete na Donovaly

Ochrana tela v zimnom období je celá veda a návrhári preto používajú k uspokojeniu potrieb zákazníkov a vytváraniu zimných modelov špeciálny prístup. Napriek vrstveniu a hrubším materiálom, nesmie ani takéto oblečenie vyzerať neohrabane a zároveň musí chrániť majiteľov pred chladom na maximum. Silu prvých zimných mrazov sme už pocítili, a preto si pri výbere takto teplého oblečenia dajte záležať na niekoľkých dôležitých veciach.

Musíte zvážiť, na aký účel ho chcete použiť – špeciálne súpravy na lyžovanie alebo jemné dámske svetre na tiché prechádzky, kde chcete vyzerať módne a štýlovo. Ideálnou možnosťou je zbierať kompletný sortiment vrchného ošatenia všetkých možných typov a farieb. To si ale každý z nás asi dovoliť nemôže, a preto siahame po kvalitných kúskoch, ktoré nám vydržia aj niekoľko sezón po sebe.

Čomu dáte prednosť?

Viacero žien uprednostňuje klasický kabát z vlny a jej kombinácie. Vlna je jedným z najteplejších materiálov, ktoré sa na chladnú sezónu dokonale hodia. A aj keď nie je tento typ materiálu a oblečenia vždy celkom lacný, peniaze, ktoré ste investovali, sa vám určite vrátia, pretože vydrží. Podobne sú na tom aj kožušiny, ktorých cena je ale ešte vyššia.

Nezabudnite na doplnky

V zimnom šatníku vám nesmie chýbať samozrejme ani dobrá zimná bunda a niekoľko hrejivých svetrov, ktoré sú dnes vyrábané z ľahkých kvalitných materiálov, takže sa necítite ako vo zvieracej kazajke a nemáte o ďalších 5 kíl viac.

Kráľom šatníka môže byť aj moderný dámsky overal. Z príjemných a samozrejme kvalitných materiálov, vďaka čomu sa budete cítiť veľmi pohodlne pri každej jednej udalosti, ktorá vás čaká. Jednoducho ho doplníte pekným svetrom a bundou.

Niečo do extrémnejších podmienok

Ak potrebujete niečo veľmi teplé, mali by ste zvoliť spomínaný plášť alebo kabát. Podľa návrhárov sú ale prirodzenejšie bundy. Horná časť môže byť vodotesná, vďaka čomu vás neprekvapí ani mokrý sneh alebo dážď, čo je v tomto ročnom období viac než pravdepodobné. Ak sa vyberiete na krásne Donovaly, určite vás o tom prax a realita veľmi rýchlo presvedčí, no s dobrou bundou si budete môcť spoznávanie týchto častí Slovenska naplno užívať.

Všímajte si materiál výplne, venujte pozornosť dostatočnému vetraniu a pevnosti jednotlivých švov, aby vám takéto oblečenie vydržalo aj na ďalšie sezóny a mali ste vo veľkej rohovej skrini dostatočné miesto aj pre iné časti odevu.

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

Najnovšie

Vtip Dňa: Neuveriteľná Odpoveď Od Slovenského Študenta

Odpoveď študenta bola tak “hlboká”, že ju profesor prostredníctvom...

Newsletter

spot_img

Prečítaj si

Vtip Dňa: Neuveriteľná Odpoveď Od Slovenského Študenta

Odpoveď študenta bola tak “hlboká”, že ju profesor prostredníctvom...

Orechové listy sú liečivým zázrakom prírody – môžete nimi vyliečiť až 15 vážnych ochorení

Asi väčšina ľudí pozná prospešné vlastnosti vlašských orechov, ale...
spot_imgspot_img

Prežil klinickú smrť a opísal, čo videl v posmrtnom živote – „Ako keby som bol v ríši duchov“

Článok o zážitku Kevina Hilla na prahu smrti a jeho návrate do života sa stal populárnym v britskej tlači. Hill, ktorý trpí vzácnou a...

Svetové predčasne narodené dieťa prekonalo 0% šancu na prežitie a tento rok oslávilo svoje tretie narodeniny.

Vtedy ste to ešte nevedeli, ale 6. júna 2020 sa Beth Hutchinsonová zapísala do histórie tým, že porodila predčasne narodené dieťa na svete. Táto novopečená...

Vtip Dňa: Neuveriteľná Odpoveď Od Slovenského Študenta

Odpoveď študenta bola tak “hlboká”, že ju profesor prostredníctvom internetu zdieľal so svojimi kolegami a tak sa mohla dostať až k nám. Otázku položili...
Verified by MonsterInsights