Prvá lesbická svadba na Slovensku. Veronika a Ivanka sa vzali v Žiline. Video vás dojme

Toto leto sa na Slovensku udiala veľká vec. V júni sa v žilinskej Ville Nečas vzali 2 ženy. Túto údajne prvú lesbickú svadbu na Slovensku, si zorganizovali dve mladá ženy zo Slovenska žijúce v Nemecku. Ani nepovolené uzatváranie manželstva na Slovensku nebránilo v spečatení ich lásky. Tieto krásne ženy, 27-ročná Veronika a 25-ročná Ivanka z Liptova, sa vzali v krásnom prostredí a s približne stovkou hostí, ktorí im boli svedkami. Aj keď to nie je právne v poriadku a tieto ženy vlastne právoplatnými manželkami nie sú.

Táto svadba unikala verejnosti až do dnešného dňa, kedy svadobný kameraman zverejnil krátky zostrih ich veľkého dňa. Video od Mateja Saláta, žnie same úspechy, pretože je spracované takmer dokonalo. Mladý pár vyzerá na záberoch nádherne a je vidieť, že sa rozhodli správne.

Či už s takýmito manželstva súhlasíte, alebo nie, my dvojici gratulujeme a prajeme ich veľa spoločných rokov!

 

zdroj:.cas.sk

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Prvá lesbická svadba na Slovensku. Veronika a Ivanka sa vzali v Žiline. Video vás dojme”